עזרה

NEW ARTICLE

מה היא השפה הכי קשה ללמוד?שפות מסוימות דורשות יותר משנה אחת של מחקר כדי ללמוד את היסודות, בעוד שאחרים ייקחו רק כמה שבועות. אבל איזה מהם הוא הכי קשה מכולם? דירוג על ידי אונסק'ו מציע 10 העליונים של השפות הקשות ביותר בעולם.

1: סיני


הסיני הוא שפה קשה במיוחד בעיקר צורה הכתובה שלה.
אותיות סיניות לתת מושג על מערכת ההיגוי ואת הטון שיכול לתת משמעות חדשה לגמרי למילות.

2: יווני


שפה שהיא קשה במיוחד בגלל הכללים המורכבים של הדגשה. עם זאת, הדגשה היא חשובה מאוד, משום שהיא גורמת הטיות רבות יותר מאשר יכול לשנות את המשמעות של המילה.

3: ערבית


אלף-בית של 28 אותיות, קריאה מימין לשמאל, כמה תנועות, השפה הערבית הוא קשה מאוד להבין. יש לו בנייה מורכבת של מילות החל משורש בסיס. האותיות הגרוניות יהיו המכשולים הראשונים לאנגלית והלומדים צרפתים.

4: איסלנדי


אוצר המילים הארכאית שלה ודקדוק מורכב יקשו מאוד לאדון. הקושי העיקרי של האיסלנדי טמון בעובדה שחלק מהתנועות מושפעות מהסביבה שלהם עם הטיות ופעלים. כמו כן, אותה המילה יכולה לקחת עד 70 'צורות' שונות.

5: יפני


בהשפעת הסינית, השפה היפנית גם לווה מילות רבות באנגלית מאז מלחמת העולם השנייה. הקושי הגדול של השפה בא מתוך ההבדל בין המילה הכתובה והמדובר אחד. הדקדוק מאפשר להביע מגוון רחב של נימוס ורשמיות לשוניים.

6: פיני


יש שפה הנורדית זה דקדוק מורכב ביותר עם 15 מקרים. סיומות פיניות משמשות לעתים קרובות בי שפות אחרות להשתמש בכינויים ומילות יחס. השפה הפינית גם לשנות פעלים, שמות עצם, כינויים, שמות תואר ומספרים בהתאם לתפקידם במשפט.

7: גרמנית


זוהי שפת inflected שבו כל המילים אינן בלתי משתנות) עם פעלים והטיות עם לא פחות משלושה מינים דקדוקיים גבריים, נשיים וסירוס. מילות רבות יש גם אותו השורש, שלא לדבר על השימוש הקבוע בדיאלקט.

8: נורבגי


יש שבעל פה נורבגית רק 'סטנדרטים' כמה רשמיים וניבים מקומיים הם עדיין חשובים מאוד.

9: דני


עם מערכת הקול יוצאת דופן שלה, השפה המדוברת יש מעט או כלום לעשות עם כתיבה אשר מאוד מסבכת למידה.

10: צרפתית


שפה צרפתית היא שפה ממוצא לטיני. זה לא קשה ללמוד לילידים שבאים ממדינה עם שפה מאותה המשפחה כמו איטלקי, פורטוגזית או ספרדית. זה שונה לגמרי לכל מי שחושב שיש לי צרפתי הגיית stric ולעתים פחות.
  • FAQ Author: patpat profile pictureJanuary 2015

Related topics:

Comments