Abi

NEW ARTICLE

Mis on kõige raskem keelt õppima?Mõned keeled vajavad rohkem kui üks õppeaasta Õpi teised võtavad vaid paar nädalat. Aga milline on kõige raskem kõigist? Järjekohale UNESCO ettepaneku top 10 kõige raskemaid keeli maailmas.

1: Hiina


Hiina on eriti raske keelt eriti selle kirjaliku vormi.
Hiina märke ei anna aimugi hääldus ja tooni, mis võib anda täiesti uue tähenduse sõnad.

2: Kreeka


Keel, mis on eriti raske, sest tema keeruliste eeskirjade rõhutamine. Kuid rõhuasetus on väga oluline, sest see põhjustab palju inflections kui võimalik muuta selle sõna otseses tähenduses.

3: araabia


Tähestiku 28 tähte, paremalt vasakule lugemises, mõned täishäälikud, araabia keel on väga raske aru saada. See on keerukas ehitus sõnade alates baasi root. Kurgu tähed on esimene takistusi inglise ja prantsuse õppijatele.

4: Islandi


Selle arhailise sõnavara ja keeruline grammatika teha väga raske toime tulla. Peamine raskus Islandi seisneb selles, et mõned täishäälikud mõjutab nende ümbrust declensions ja konjugatsioonid. Ka sama sõna võib võtta kuni 70 erinevat 'vormid'.

5: Jaapani


Mõjutatud Hiina, Jaapani keeles ka laenab palju sõnu inglise keeles pärast Teist maailmasõda. Suur raskus keel pärineb vahe kirjasõna ja rääkinud üks. Grammatika võimaldavad väljendada erinevaid viisakuskäitumist ja formaalsus.

6: Soome


See Nordic keel on väga keeruline grammatika 15 juhul. Soome sufiksid kasutatakse sageli kui teistes keeltes kasutada asesõnad ja eessõnad. Soome keel ka muuta tegusõnad, nimisõnad, asesõnad, omadussõnad ja numbrid vastavalt nende roll lauses.

7: Saksamaa


See on muutevormi keeles, kus kõik sõnad ei ole muutumatu) ja konjugatsiooni ja declensions mitte vähem kui kolm grammatiliste sugude mehelik, naiselik ja kastreerima. Paljud sõnad on ka samast tüvest, rääkimata korrapärasest kasutamisest murre.

8: Norra


Suuline Norra on vaid mõned ametlik 'standardid' ja kohalikud murded on endiselt väga oluline.

9: Taani


Oma ebatavaline helisüsteem, kõnekeel on vähe või üldse mitte midagi pistmist kirjalikult mis oluliselt raskendab õppimist.

10: Prantsusmaa


Prantsuse keel on keel, ladina päritolu. See ei ole raske õppida põliselanikud, kes on pärit riigist, keel samasse rühma itaalia, portugali ja hispaania keeles. See on hoopis teistsugune teistele, kes arvavad, Prantsuse on stric ja mõnikord segane hääldus.
  • FAQ Author: patpat profile pictureJanuary 2015

Related topics:

Comments