pagalba

NEW ARTICLE

Kokie yra su 'Polyglot' Club požiūrio 'ir' Active Ear 'sąvoka nauda?Yra daug privalumų, dėl šio požiūrio. Štai keletas stiprių taškai:
- Laiko taupymas: su ne gimtoji, jums nereikia keistis kalbas.
Tai reiškia, kad pusė jūsų gimtąja kalba laiko ir pusę savo gimtąja kalba laiko.
Jūs galite tiek skirti 100% savo bendrą tiksline kalba.
Taigi, galite sutaupyti 50% savo laiko.
Tai gali būti naudinga argumentas nariams, kurie užsiėmę mokymosi daug kalbų.
- Šiandien, Anglų plačiau kalbėjo ne vietinių gyventojų, nei vietiniai gyventojai.
Be to, kitų pagrindinių pasaulio kalbų linkę laikytis tos pačios tendencijos.
Taigi, anksčiau jums priprasti prie įvairių tarimai, Žodynas ir 'pokalbių kultūrų' tiksline kalba, tuo geriau! Tokiu būdu, jums bus padidinti jūsų žinias apie tarptautinius išraiškos ir žargonas, kad gimtoji ne visada naudoti, bet dažnai girdimas ir kitose šalyse.
- Gimtoji jūsų tikslinė kalba negali būti kantrūs ir tiesiog pereiti į savo gimtąja kalba, jei jie kalba tai, o ne suteikiant Jums galimybę praktikuoti.
Su ne gimtoji, tai nebus atvejis, nes jūsų bendras interesas yra sutelkti dėmesį į ta pačia kalba.
- Mes pritariame, kad tarpusavio korekcija vis dar yra įmanoma, net ne gimtoji tiksline kalba. Besimokantieji gali tikrai vertinti ir teisingai vienas kito spektakliai.
Kolegų korekcija dažnai padeda sukurti teigiamą atmosferą mokiniai suvokia, kad vietinių gyventojų garsiakalbiai nėra vienintelis šaltinis klaidų taisymo ir jie gali daug išmokti vieni iš kitų.
Tiesą sakant, du partneriai, kurių bendra gimtosios žino ir gali numatyti vienas kito sunkumus ir klaidas užsienio kalba, kad jie dalijasi.
Nepriklausomai nuo jų lygio, jie visada gali keistis naudingų idėjų dėl metodo, kalba, tarimo ir kitų pagrindinių aspektų savo gyvenimą.
Taigi, leiskite jį!

Related topics: