pagalba

NEW ARTICLE

Įdomus būdas išmokti naujos kalbos: „Pen Pal“ kalbų mainaiPrieš kelis dešimtmečius kelionės į užsienį ar bendravimas su kita kalba kalbančiais žmonėmis nebuvo kasdienybė. Tačiau šiandien šalys ir bendruomenės visame pasaulyje tampa vis labiau susijusios. Pasaulis mažėja ir mažėja, todėl pats tinkamiausias metas mokytis užsienio kalbų.


Be įprastų kalbos mokymosi metodų, rašiklis yra įdomus ir gaivus būdas pasinerti į mokomąją kultūrą ir kalbą. Norite sužinoti daugiau apie susirašinėjimo draugus ir kaip susirasti susirašinėjimo draugą patiems? Skaityk!

Kas yra susirašinėjimo draugas?


Kai pagalvoji apie „rašų draugo“ prasmę, ji bus gana savaime suprantama. Šis terminas dažnai vartojamas pakaitomis su rašiklio draugas, ir tai yra daiktavardis, nurodantis „draugą ar kontaktą, su kuriuo nuolat susirašinėjama“. Tradiciškai tai vyksta per sraigių paštą. Taigi susirašinėjimo draugas kalbų pasikeitimas įvyksta, kai du žmonės, kurie mokosi vienas kito kalbos, kartu praktikuojasi naudodamiesi paštu ar bet kokia kita bendravimo forma.

Kodėl turėtumėte rasti užsienio kalbos „PenPal“?


1. Tai naujas ir įdomus mokymosi būdas


Reguliarus bendravimas su tikslinės kalbos gimtoji kalba daro stebuklus jūsų kalbos mokymosi pažangai. Tai taip arti visiško panardinimo, kiek pasieksite nereikės pasiimti ir persikelti į užsienio šalį.

2. Paimkite ir išsaugokite šnekamosios kalbos frazes


Smagu mokytis kasdienės kalbos, ypač kai mokotės naudodami formalų mokymo metodą, pvz., klasėje ar vadovėlyje. Tie dažnai praleidžia neformalesnę kalbą, kuri yra smagu bendraujant su vietiniais.

3. Kultūros įžvalgos


Susipažinkite su žmonėmis, kurių kitaip nebūtumėt sutikę, ir iš pirmų lūpų sužinokite apie jų gyvenimą, kultūrą ir tradicijas.

4. Gauti paštą – tai ne tik sąskaitos…


Argi nebūtų nuostabu vieną rytą ar net kelis rytus pabusti ir pažvelgti į gražiai sukurtą asmeninį įrašą, kurį jums parašė kažkas tolimoje šalyje?

5. Sukurti naują draugą


Kitas susirašinėjimo draugo pranašumas yra „rašų draugo“ pavadinime. Susirask naują draugą! Kai kurie ginčytųsi, kad tai yra geriausia jų nauda. Mokymosi metu užmegsite ryšį su žmogumi, kuris yra už milijono mylių, tačiau gali atrodyti, kad jie yra visai šalia.

6. Kelionės


Tarkime, kad susirasite draugą Berlyne. Jūs visada norėjote nuvykti į Berlyną. Spėk? Dabar galite eiti ir jums gali nereikėti mokėti už nakvynę. Taip būna ne visada, bet vis tiek turėsite nemokamą kelionių vadovą ir galėsite nuvykti į visas šaunias vietines vietas, kuriose nėra havajietiškų marškinių ir asmenukių lazdelių.

Kaip susirasti susirašinėjimo draugą kalbų mainams?


Yra įvairių svetainių, kuriose galima rasti įvairių susirašinėjimo draugų. Viena ypatinga smagi, didelė ir saugi platforma, sujungianti jus su žmonėmis visame pasaulyje, būtų PenPal.me platforma . Privatumas garantuojamas, nes platforma jūsų vardu siunčia tikrą atviruką, nerodydama jūsų adreso kitiems vartotojams. Jums tereikia užsiregistruoti, suderinti su kitais susirašinėjimo draugais ir sukurti atviruką internete.


Tada PenPal.me išsiųs jį kaip tikrą atviruką jūsų gavėjo adresu. Be to, svetainėje PenPal.me netgi galite nustatyti, kad atitikimo nuostatos atitiktų tik žmones iš tam tikrų šalių, kad galėtumėte susisiekti su pasirinktu gimtakalbiu. Kai tai bus padaryta, tereikia laukti atsakymo. Jei jūsų ausims tai skamba kaip muzika, apsilankykite PenPal.me ir pradėkite draugauti iš viso pasaulio!

Related topics:

Comments