Pomoc

NEW ARTICLE

Zábavný spôsob, ako sa naučiť nový jazyk: Pen Pal Language ExchangePred niekoľkými desaťročiami nebolo cestovanie do zámoria alebo komunikácia s ľuďmi, ktorí hovoria iným jazykom, súčasťou každodenného života. Dnes sú však krajiny a komunity na celom svete čoraz viac prepojené. Svet je stále menší a menší, takže je ideálny čas stať sa študentom cudzieho jazyka.


Okrem zvyčajných metód jazykového vzdelávania je písanie na perách zábavným a osviežujúcim spôsobom, ako sa ponoriť hlbšie do kultúry a jazyka, ktorý sa učíte. Chcete sa dozvedieť viac o kamarátoch na písanie a o tom, ako si sami získať kamaráta? Pokračuj v čítaní!

Čo je to kamarát na písanie?


Keď sa zamyslíte nad významom výrazu „pisár“, zistíte, že je to dosť samovysvetľujúce. Tento výraz sa často používa zameniteľne s perom priateľ a je to podstatné meno, ktoré odkazuje na „priateľa alebo kontakt, s ktorým sa vedie pravidelná korešpondencia“. Tradične sa to deje prostredníctvom slimačej pošty. K jazykovej výmene medzi kamarátmi teda dochádza, keď dvaja ľudia, ktorí sa učia svoj jazyk, spolu cvičia pomocou slimačej pošty alebo akejkoľvek inej formy komunikácie.

Prečo by ste si mali nájsť cudzí jazyk PenPal?


1. Je to nový a zábavný spôsob učenia


Pravidelná komunikácia s rodeným hovorcom vášho cieľového jazyka robí zázraky pre váš pokrok v učení sa jazyka. Je to tak blízko k úplnému ponoreniu, ako sa dostanete bez toho, aby ste museli zdvihnúť a presťahovať sa do cudzej krajiny.

2. Osvojte si a uchovajte hovorové frázy


Je zábavné učiť sa nejaký každodenný jazyk, najmä ak sa učíte formálnou metódou výučby, ako je trieda alebo učebnica. Tí často vynechávajú neformálnejší jazyk, ktorý je zábavný na komunikáciu s domorodcami.

3. Pohľad do kultúry


Spoznajte ľudí, ktorých by ste inak nestretli, a získajte informácie o ich živote, kultúre a tradíciách z prvej ruky.

4. Získavanie pošty – to nie sú len účty…


Nebolo by úžasné zobudiť sa jedného rána, alebo dokonca niekoľkých rán, na krásne vytvorený osobný príspevok, ktorý vám napísal niekto z ďalekej krajiny?

5. Vytvorenie nového kamaráta


Ďalšia výhoda toho, že máte priateľa, je práve tu v mene „pisateľa“. Spoznajte nového priateľa! Niektorí by namietali, že je to ten najlepší prínos zo všetkých. V procese učenia si vytvoríte puto s niekým, kto je milión míľ ďaleko, no môže sa zdať, že je hneď vedľa.

6. Cestovanie


Povedzme, že si nájdeš priateľa v Berlíne. Vždy si chcel ísť do Berlína. Hádaj čo? Teraz môžete ísť a možno nebudete musieť platiť za ubytovanie. Nie je to tak vždy, ale aj tak máte bezplatného sprievodcu a budete môcť ísť na všetky skvelé miestne miesta, kde nie sú havajské košele a selfie tyče.

Ako nájsť kamaráta na výmenu jazykov?


Existujú rôzne webové stránky, kde nájdete rôzne druhy kamarátov. Jednou konkrétnou zábavnou, veľkou a bezpečnou platformou, ktorá vás spája s ľuďmi z celého sveta, by bola platforma PenPal.me . Súkromie je zaručené, pretože platforma vo vašom mene posiela skutočnú pohľadnicu bez toho, aby sa vaša adresa zobrazovala ostatným používateľom. Stačí sa zaregistrovať, spojiť sa s ostatnými kamarátmi a vytvoriť pohľadnicu online.


PenPal.me ho potom odošle ako skutočnú pohľadnicu na adresu vášho príjemcu. Okrem toho na PenPal.me môžete dokonca nastaviť svoje preferencie priraďovania tak, aby sa priraďovali iba ľuďom z určitých krajín, takže sa môžete spojiť s rodeným hovorcom podľa vlastného výberu. Keď to bude hotové, stačí už len čakať na odpoveď. Ak to vašim ušiam znie ako hudba, vyskúšajte PenPal.me a začnite si získavať priateľov z celého sveta!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All