Pomoc

NEW ARTICLE

Zábavný způsob, jak se naučit nový jazyk: Pen Pal Language ExchangePřed několika desítkami let nebylo cestování do zámoří nebo komunikace s lidmi, kteří mluví jiným jazykem, součástí každodenního života. Dnes jsou však země a komunity po celém světě stále propojenější. Svět je stále menší a menší, takže je ideální čas stát se studentem cizího jazyka.


Kromě obvyklých metod výuky jazyků je psaní perem zábavným a osvěžujícím způsobem, jak se ponořit hlouběji do kultury a jazyka, který se učíte. Chcete se dozvědět více o písemných kamarádech a o tom, jak sami získat písemného kamaráda? Číst dál!

Co je to pisatel?


Když se zamyslíte nad významem 'písařský přítel', zjistíte, že je to spíše samovysvětlující. Termín je často používán zaměnitelně s perem přítel a je to podstatné jméno, které odkazuje na ‚přítele nebo kontakt, se kterým se vede pravidelná korespondence‘. Tradičně je to prostřednictvím šnečí pošty. K jazykové výměně mezi dopisy tedy dochází, když dva lidé, kteří se navzájem učí jazyk, spolu cvičí pomocí šnečí pošty nebo jakékoli jiné formy komunikace.

Proč byste si měli najít cizí jazyk PenPal?


1. Je to nový a zábavný způsob učení


Pravidelná komunikace s rodilým mluvčím vašeho cílového jazyka dělá zázraky pro váš pokrok v učení jazyka. Je to tak blízko k úplnému ponoření, jak se dostanete, aniž byste museli vyzvednout a přestěhovat se do cizí země.

2. Vyzvedněte a uchovejte hovorové fráze


Je zábavné učit se nějaký každodenní jazyk, zvláště když se učíte formální metodou výuky, jako je učebna nebo učebnice. Ti často vynechávají neformálnější jazyk, který je pro komunikaci s domorodci zábava.

3. Pohledy do kultury


Poznejte lidi, které byste jinak nepoznali, a získejte informace z první ruky o jejich životě, kultuře a tradicích.

4. Získávání pošty – to nejsou jen účty…


Nebylo by úžasné probudit se jednoho rána, nebo dokonce několika ran, do nádherně zpracovaného osobního příspěvku, který vám napsal někdo z daleké země?

5. Vytvoření nového kamaráda


Další výhoda mít kamaráda je přímo ve jménu „pisatele“. Získání nového přítele! Někdo by namítl, že je to ten nejlepší přínos ze všech. V procesu učení si vytvoříte pouto s někým, kdo je milion mil daleko, přesto se může zdát, že jsou hned vedle.

6. Cestování


Řekněme, že se spřátelíte v Berlíně. Vždycky jsi chtěl do Berlína. Hádej co? Nyní můžete jít a možná nebudete muset platit za ubytování. Ne vždy tomu tak je, ale přesto máte bezplatného průvodce a budete moci navštívit všechna skvělá místní místa, kde nejsou havajská košile a selfie tyče.

Jak najít kamaráda pro vaši jazykovou výměnu?


Existují různé webové stránky, kde najdete různé druhy kamarádů. Jedna konkrétní zábavná, velká a bezpečná platforma, která vás spojí s lidmi z celého světa, je platforma PenPal.me . Soukromí je zaručeno, protože platforma posílá skutečnou pohlednici vaším jménem, aniž by vaši adresu ukazovala ostatním uživatelům. Stačí se zaregistrovat, spojit se s ostatními kamarády a vytvořit pohlednici online.


PenPal.me jej poté zašle jako skutečnou pohlednici na adresu vašeho příjemce. Kromě toho na adrese PenPal.me můžete dokonce nastavit, aby se vaše předvolby shody shodovaly pouze s lidmi z určitých zemí, takže se můžete spojit s rodilým mluvčím dle vašeho výběru. Jakmile je hotovo, stačí jen čekat na odpověď. Pokud vám to zní jako hudba, vyzkoušejte PenPal.me a začněte si hledat přátele z celého světa!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All