Pomoc

NEW ARTICLE

Jaké jsou výhody 'Polyglot Club přístupu' a pojem 'Aktivní uší'?Existuje mnoho výhod tohoto přístupu. Zde je několik silných bodů:
- Úspora času: s non-rodilý mluvčí, nemusíte vyměňovat jazyky.
To znamená, že polovinu času ve svém mateřském jazyce, a polovinu času ve svém rodném jazyce.
Můžete tak soustředit 100% na vašem společném cílového jazyka.
Takto můžete ušetřit 50% svého času.
To může být cenný argument pro poslance, kteří jsou zaneprázdněni učí mnoho jazyků.
- V současné době, angličtina je více široce mluvený non-domorodci, než domorodci.
Kromě toho další významné světové jazyky mají tendenci následovat stejný trend.
Proto čím dřív si zvyknete na různé výslovnosti, slovní zásoby a konverzace 'kultur' v cílovém jazyce, tím lépe! Tímto způsobem, budete zvýšit si znalosti o mezinárodních výrazů a slangu, které rodilí mluvčí ne vždy používat, ale jsou často slyšet v jiných zemích.
- Rodilý mluvčí vašeho cílového jazyka nemusí být trpěliví a stačí přepnout do svého rodného jazyka, v případě, že mluvit to, ne dává vám šanci na postup.
S non-rodilého mluvčího, to nebude případ, protože váš společný zájem je zaměřit se na stejném jazyce.
- Jsme zastánci, že oprava peer je stále možné, dokonce i non-rodilí mluvčí cílového jazyka. Studenti si rozhodně hodnotit a správný další výkony.
Korekce Peer často pomáhá vytvářet pozitivní atmosféru, studenti si uvědomit, že domorodci reproduktory nejsou jediným zdrojem opravy chyb a mohou hodně naučit jeden od druhého.
Ve skutečnosti, dva partnery se společným mateřského jazyka znají a mohou předvídat navzájem obtíže a chyby v cizím jazyce, které sdílejí.
Bez ohledu na jejich úroveň, mohou vždy pro výměnu užitečných nápadů na metodě, jazyka, výslovnosti, a dalších základních aspektů jeho učení.
Takže, pojďme na to!

Related topics: