Pomoc

Jakie są korzyści z klubu 'Polyglot podejścia' a pojęciem 'Active ucho'?Istnieje wiele korzyści z tego podejścia. Oto kilka mocne punkty:
- Oszczędność czasu: z nie-native speakera, nie trzeba wymieniać językach.
Oznacza to, że przez połowę czasu w swoim ojczystym języku, i połowę czasu w swoim ojczystym języku.
Możesz zarówno w 100% skoncentrować się na wspólnym języku docelowym.
W ten sposób można zaoszczędzić 50% czasu.
To może być cennym argumentem dla posłów, którzy są zajęci nauka wielu języków.
- W dzisiejszych czasach język angielski jest coraz szerzej używany przez nie-tubylców niż przez tubylców.
Poza tym, inne główne języki świata podążają taką samą tendencję.
Dlatego szybciej przyzwyczaić się do różnych wymowę, słownictwo i 'kultur' konwersacji w języku docelowym, tym lepiej! W ten sposób można zwiększyć Ci wiedzę na temat wyrażeń międzynarodowych i slang, że native speakerzy nie zawsze używać, ale które są często słyszałem w innych krajach.
- Native speaker języka docelowego nie może być cierpliwy i po prostu przełączyć się na języku ojczystym, jeśli mówią to, nie dając szansę na praktyki.
Z nie-native speakera, to nie będzie miało, ponieważ wspólny interes jest skupienie się na tym samym języku.
- Opowiadamy się, że korekcja typu peer jest nadal możliwe, nawet z nie-native speakerów języka docelowego. Uczniowie na pewno może ocenić i poprawne nawzajem występy.
Korekta Peer często pomaga stworzyć pozytywną atmosferę, jak uczniowie sobie sprawę, że tubylcy nie są głośniki jedynym źródłem korekcji błędów i mogą nauczyć się wiele od siebie.
W rzeczywistości, dwóch partnerów z wspólnego języka ojczystego znają i mogą przewidywać nawzajem trudności i błędów w języku obcym, że akcje.
Niezależnie od ich poziomu, zawsze mogą wymieniać przydatne pomysły na metodzie, języka, wymowy i innych podstawowych aspektów ich nauki.
Więc, niech to!

Podobne wątki: