Pomoc

NEW ARTICLE

Aké sú výhody 'Polyglot Club prístupu' a pojem 'Aktívny uší'?Existuje mnoho výhod tohto prístupu. Tu je niekoľko silných bodov:
- Úspora času: s non-rodený hovorca, nemusíte vymieňať jazyky.
To znamená, že polovicu času vo svojom materinskom jazyku, a polovicu času vo svojom rodnom jazyku.
Môžete tak sústrediť 100% na vašom spoločnom cieľového jazyka.
Takto môžete ušetriť 50% svojho času.
To môže byť cenný argument pre poslancov, ktorí sú zaneprázdnení učia mnoho jazykov.
- V súčasnej dobe, angličtina je viac široko hovorený non-domorodci, než domorodci.
Okrem toho ďalšie významné svetové jazyky majú tendenciu nasledovať rovnaký trend.
Preto čím skôr si zvyknete na rôzne výslovnosti, slovnej zásoby a konverzácie 'kultúr' v cieľovom jazyku, tým lepšie! Týmto spôsobom, budete zvýšiť si vedomosti o medzinárodných výrazov a slangu, ktoré rodení hovorcovia nie vždy používať, ale sú často počuť v iných krajinách.
- Rodený hovorca vášho cieľového jazyka nemusí byť trpezliví a stačí prepnúť do svojho rodného jazyka, v prípade, že hovoriť to, nie dáva vám šancu na postup.
S non-rodeného hovorcu, to nebude prípad, pretože váš spoločný záujem je zamerať sa na tom istom jazyku.
- Sme zástancami, že oprava peer je stále možné, dokonca aj non-rodení hovorcovia cieľového jazyka. Študenti si rozhodne hodnotiť a správny ďalšie výkony.
Korekcia Peer často pomáha vytvárať pozitívnu atmosféru, študenti si uvedomiť, že domorodci reproduktory nie sú jediným zdrojom opravy chýb a môžu veľa naučiť jeden od druhého.
V skutočnosti, dvaja partnermi so spoločným materinského jazyka poznajú a môžu predvídať navzájom ťažkosti a chyby v cudzom jazyku, ktoré zdieľajú.
Bez ohľadu na ich úroveň, môžu vždy na výmenu užitočných nápadov na metóde, jazyka, výslovnosti, a ďalších základných aspektov jeho učenie.
Takže, poďme na to!

Related topics: