Допомога

Які переваги 'Поліглот Club підхід» і концепції «активного Юшка'?Є багато переваг цього підходу. Ось кілька опорних пунктів:
- Економія часу: з нерідної мови, ви не повинні обміняти мов.
Тобто, половина часу на вашій рідній мові, а половина часу на його рідній мові.
Ви можете як зосередити 100% на загальний цільовому мовою.
Таким чином, ви можете заощадити 50% свого часу.
Це може бути важливим аргументом для країн-членів, які зайняті навчання на багатьох мовах.
- Сьогодні, англійський більш широко поширений немісцевих, ніж місцевих жителів.
Крім того, інші великі світові мови, як правило, дотримуються тієї ж тенденції.
Таким чином, чим раніше ви звикнути до різних вимовою, лексикою і 'Розмова культур» на вивчається мовою, тим краще! Таким чином, ви збільшите ваше знання міжнародних виразів і сленгу, який носії не завжди використовують, але часто чув у інших країнах.
- Рідним вивчається не може бути терплячими і просто переключитися на вашій рідній мові, якщо вони говорять його, не даючи вам можливість попрактикуватися.
З не-носіями мови, що це не буде так, тому що ваш спільний інтерес, щоб зосередитися на тому ж мовою.
- Ми виступаємо за те, корекція однолітків є ще можливо, навіть з не-носіями мови, що вивчається. Учні можуть виразно оцінити і правильно один одного подання.
Корекція Peer часто допомагає створити позитивну атмосферу в учні розуміють, що аборигени динаміки не єдиним джерелом корекції помилок, і вони можуть багато чому навчитися один від одного.
Справді, два партнера із загальним рідною мовою знати і можуть передбачити труднощі і помилки один одного на іноземній мові, що вони поділяють.
Незалежно від рівня їх, вони завжди можуть обміняти корисні ідеї від методу, мова, вимова, та інших основних аспектів їх навчання.
Отже, давайте його!

Пов'язані теми: