راهنمایی

راه سرگرم کننده برای یادگیری یک زبان جدید: تبادل زبان Pen Palچند دهه پیش، سفر به خارج از کشور یا برقراری ارتباط با افرادی که به زبان دیگری صحبت می کنند بخشی از زندگی روزمره نبود. با این حال، امروزه کشورها و جوامع در سراسر جهان بیشتر به هم متصل می شوند. جهان در حال کوچکتر و کوچکتر شدن است، بنابراین زمان عالی برای تبدیل شدن به یک زبان آموز خارجی است.


جدا از روش‌های معمول یادگیری زبان، رنگ پریدگی قلم راهی سرگرم‌کننده و با طراوت برای فرو رفتن عمیق‌تر در فرهنگ و زبانی است که در حال یادگیری آن هستید. آیا می خواهید در مورد دوستان قلمی و اینکه چگونه خودتان یک دوست قلمی تهیه کنید بیشتر بدانید؟ ادامه مطلب

دوست قلم چی؟


وقتی به معنای پشت «رفیق قلمی» فکر می‌کنید، آن را کاملاً خود توضیح می‌دهید. این اصطلاح اغلب به جای هم با دوست قلم استفاده می شود، و این اسمی است که به 'دوست یا مخاطبی که با او مکاتبات منظم انجام می شود' اشاره دارد. به طور سنتی، این از طریق پست حلزون است. بنابراین تبادل زبان دوستانه زمانی اتفاق می‌افتد که دو نفر که زبان یکدیگر را یاد می‌گیرند، با استفاده از پست حلزونی یا هر شکل ارتباطی با هم تمرین کنند.

چرا باید یک PenPal زبان خارجی پیدا کنید؟


1. این یک راه جدید و سرگرم کننده برای یادگیری است


داشتن ارتباط منظم با یک متکلم بومی زبان مقصد شما معجزه ای برای پیشرفت یادگیری زبان شما ایجاد می کند. به همان اندازه به غوطه وری کامل نزدیک است که بدون نیاز به برداشتن و نقل مکان به یک کشور خارجی خواهید داشت.

2. عبارات محاوره ای را بردارید و نگه دارید


یادگیری برخی از زبان های روزمره سرگرم کننده است، به خصوص زمانی که با یک روش آموزشی رسمی مانند کلاس درس یا کتاب درسی یاد می گیرید. آنها اغلب زبان غیر رسمی را کنار می گذارند، که برای برقراری ارتباط با بومیان سرگرم کننده است.

3. بینش در فرهنگ


با افرادی که در غیر این صورت ملاقات نمی‌کردید، آشنا شوید و در مورد زندگی، فرهنگ و سنت‌های آن‌ها اطلاعات دست اولی کسب کنید.

4. گرفتن پست – این فقط صورتحساب نیست…


آیا فوق العاده نیست که یک روز صبح، یا در واقع چند روز صبح، با یک پست شخصی که توسط شخصی در سرزمینی دور برای شما نوشته شده است، از خواب بیدار شوید؟

5. ایجاد یک دوست جدید


مزیت بعدی داشتن یک دوست قلم دقیقاً به نام 'پال قلم' است. پیدا کردن یک دوست جدید! برخی استدلال می کنند که این بهترین فایده از همه آنهاست. در فرآیند یادگیری، با کسی که یک میلیون مایل دورتر است پیوند برقرار می‌کنید، با این حال، ممکن است احساس کنید که او دقیقاً همسایه است.

6. سفر


فرض کنید در برلین دوستی پیدا کردید. شما همیشه دوست داشتید به برلین بروید. حدس بزن چی شده؟ اکنون می توانید بروید و ممکن است مجبور نباشید هزینه ای برای اقامت بپردازید. همیشه اینطور نیست، اما پس از آن شما هنوز یک راهنمای تور رایگان برای خود دارید و می‌توانید به تمام مکان‌های محلی جالبی بروید که فاقد پیراهن هاوایی و چوب سلفی هستند.

چگونه یک دوست قلم برای تبادل زبان خود پیدا کنیم؟


وب‌سایت‌های مختلفی برای یافتن انواع دوستان قلم وجود دارد. یکی از پلتفرم‌های سرگرم‌کننده، بزرگ و ایمن که شما را با مردم سراسر جهان مرتبط می‌کند، پلتفرم PenPal.me است . حریم خصوصی تضمین شده است زیرا پلتفرم یک کارت پستال واقعی از طرف شما ارسال می کند، بدون اینکه آدرس شما را به سایر کاربران نشان دهد. شما فقط باید ثبت نام کنید، با دوستان قلم دیگر هماهنگ شوید و یک کارت پستال به صورت آنلاین ایجاد کنید.


سپس PenPal.me آن را به عنوان یک کارت پستال واقعی به آدرس گیرنده شما ارسال می کند. علاوه بر این، در PenPal.me حتی می‌توانید تنظیمات برگزیده تطبیق خود را طوری تنظیم کنید که فقط با افرادی از کشورهای خاص مطابقت داشته باشد، بنابراین می‌توانید با یک زبان مادری دلخواه ارتباط برقرار کنید. پس از انجام آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر پاسخ باشید. اگر در گوش شما مانند موسیقی به نظر می رسد، PenPal.me را بررسی کنید و شروع به دوستیابی از سراسر جهان کنید!

مباحث مرتبط:

Comments