Допомога

Цікавий спосіб вивчити нову мову: мовний обмін друзями по листуваннюКілька десятиліть тому поїздки за кордон або спілкування з людьми, які говорять іншою мовою, не були частиною повсякденного життя. Однак сьогодні країни та спільноти в усьому світі стають більш пов’язаними. Світ стає все меншим і меншим, тому настав ідеальний час, щоб почати вивчати іноземну мову.


Окрім звичайних методів вивчення мови, ручка – це цікавий і освіжаючий спосіб глибше зануритися в культуру та мову, які ви вивчаєте. Хочете дізнатися більше про друзів по листуванню та про те, як завести друга по листуванню самостійно? Читай далі!

Що таке друг по листуванню?


Якщо ви подумаєте про значення слова «друг по листуванню», ви побачите, що воно зрозуміле само собою. Термін часто використовується як синоніми з «друг по переписці», і це іменник, який відноситься до «друга або контакту, з яким ведеться регулярне листування». Традиційно це відбувається через постійну пошту. Отже, обмін мовами між друзями по листуванню відбувається, коли двоє людей, які вивчають мову один одного, практикуються разом, використовуючи постійну пошту або будь-яку іншу форму спілкування.

Чому ви повинні знайти іноземну мову PenPal?


1. Це новий і цікавий спосіб навчання


Регулярне спілкування з носієм вашої цільової мови робить чудеса для вашого прогресу у вивченні мови. Це настільки близько до повного занурення, наскільки ви досягнете, не переїжджаючи в чужу країну.

2. Підберіть і запам’ятайте розмовні звороти


Весело вивчати повсякденну мову, особливо коли ви навчаєтесь за формальним методом навчання, наприклад, у класі чи підручнику. Вони часто пропускають більш неформальну мову, яка є цікавою для спілкування з місцевими жителями.

3. Знайомство з культурою


Познайомтеся з людьми, яких би ви ніколи не зустріли раніше, і дізнайтеся з перших вуст про їхнє життя, культуру і традиції.

4. Отримання пошти – це не просто рахунки…


Хіба не було б чудово прокинутися одного ранку чи навіть кількох ранків під чудово створеним особистим листом, написаним вам кимось у далекій країні?

5. Завести нового друга


Наступна перевага друга по листуванню полягає в назві «друг по листуванню». Знайди нового друга! Деякі стверджують, що це найкраща перевага з усіх. У процесі навчання ви налагодите зв’язок із кимось, хто перебуває за мільйон миль від вас, але може здатися, що вони поруч.

6. Подорожі


Скажімо, ви знайшли друга в Берліні. Ви завжди хотіли поїхати до Берліна. Вгадай що? Тепер ви можете їхати, і, можливо, вам не доведеться платити за проживання. Це не завжди так, але тоді у вас все одно є безкоштовний гід, і ви зможете відвідати всі круті місцеві місця, де немає гавайських сорочок і палиць для селфі.

Як знайти друга по листуванню для мовного обміну?


Існують різні веб-сайти, де можна знайти різного роду друзів по листуванню. Однією з цікавих, великих і безпечних платформ, яка з’єднує вас із людьми по всьому світу, є платформа PenPal.me . Конфіденційність гарантована, оскільки платформа надсилає справжню листівку від вашого імені, не показуючи вашу адресу іншим користувачам. Вам просто потрібно зареєструватися, з’єднатися з іншими друзями по листуванню та створити листівку онлайн.


Потім PenPal.me надішле її як справжню листівку на адресу одержувача. Більше того, у PenPal.me ви навіть можете налаштувати відповідність лише людям із певних країн, тож ви можете зв’язатися з носієм мови на свій вибір. Після того, як це буде зроблено, все, що вам потрібно зробити, це дочекатися відповіді. Якщо це звучить як музика для ваших вух, тоді перегляньте PenPal.me і почніть заводити друзів з усього світу!

Пов'язані теми: