Допомога

Коли я повинен почати обмінюватися мовою поза мережею?Коли ви дізнаєтеся, мову, яку ви будете в кінцевому підсумку прийти до сцени, де ви хочете, щоб практикувати те, що ви дізналися і почати використовувати його в реальних ситуаціях. Коли ви приходите до цієї стадії, ви можете почати шукати носієм мови, що вивчається, який, у свою чергу навчання свою рідну мову. Коли ви знайдете когось, хто готовий займатися з вами, це може призвести до взаємовигідного обміну мови і навіть хороша дружба.
Деякі люди скажуть вам, що ви повинні почати говорити відразу ж, використовуючи  здобуті знання, і підштовхувати себе до набуття досвіду,  не обмежуючи себе, а інші скажуть вам, що ви повинні спочатку засвоїти мову, ритм, звуки і отримати великий мовний запас, перш ніж говорити. Деякі навіть заходять так далеко, що кажуть, що ви взагалі не повинні говорити доти, доки у вас не з'явиться краще розуміння мови, яку ви вивчаєте. Яким би шляхом  ви не вирішили піти, в певний момент настане час, коли вам потрібно буде почати говорити, якщо ви хочете мати можливість користуватися мовою.
Ви, напевно, піде на користь найбільш мовних обмінів як тільки ви досягнете середнього рівня в ваших мовах (будучи в стані виразити себе краще і зрозуміти пояснення і відповіді, на мові), але це може бути вигідно, щоб отримати розмовної практики навіть коли ви в ранніх стадіях вашого навчання, просто щоб звикнути до виробляти звуки мови. Якщо ви тримаєте відкладав на потім, коли ви знаєте, мову краще, ви можете потрапити в пастку розуміння мови, але не в змозі говорити взагалі. Це добре, щоб прогресувати свій рівень рівномірно по різних напрямках вивчення мови, тому переконайтеся, що ви не тільки створити пасивний словниковий запас. Це де ви повинні практику, кажучи мовою.

Текст з Йосефа Wigren

Пов'язані теми: