Abi

NEW ARTICLE

Lõbus viis uue keele õppimiseks: kirjasõbra keelevahetusVeel mõnikümmend aastat tagasi ei kuulunud välismaale reisimine ega teist keelt kõnelevate inimestega suhtlemine igapäevaellu. Tänapäeval on aga riigid ja kogukonnad üle maailma muutumas üha seotuks. Maailm jääb järjest väiksemaks ja väiksemaks, seega on just paras aeg võõrkeeleõppijaks hakata.


Lisaks tavapärastele keeleõppemeetoditele on sulepeatamine lõbus ja värskendav viis sukelduda sügavamale õpitavasse kultuuri ja keelde. Kas soovite rohkem teada saada kirjasõprade kohta ja kuidas ise kirjasõbra hankida? Loe edasi!

Mis on kirjasõber?


Kui mõelda kirjasõbra tähendusele, on see üsna iseenesestmõistetav. Seda terminit kasutatakse sageli vaheldumisi sõnaga kirjasõber ja see on nimisõna, mis viitab „sõbrale või kontaktile, kellega peetakse regulaarset kirjavahetust”. Traditsiooniliselt toimub see tiguposti teel. Nii et kirjasõbra keelevahetus toimub siis, kui kaks teineteise keelt õppivat inimest harjutavad koos, kasutades tiguposti või muud suhtlusviisi.

Miks peaksite leidma võõrkeelse PenPali?


1. See on uus ja lõbus viis õppimiseks


Regulaarne suhtlemine oma sihtkeelt emakeelena kõnelejaga teeb keeleõppe edenemisega imesid. See on nii lähedal täielikule keelekümblusele, kui saate ilma, et peaksite järele võtma ja välismaale kolima.

2. Korja üles ja säilita kõnekeelsed fraasid


Igapäevast keelt on lõbus õppida, eriti kui õpite ametliku õppemeetodiga, nagu klassiruum või õpik. Need jätavad sageli välja mitteametlikuma keele, mis on põliselanikega suhtlemiseks lõbus.

3. Sissevaateid kultuuri


Õppige tundma inimesi, keda te muidu poleks kohanud, ja saage vahetu ülevaade nende elust, kultuurist ja traditsioonidest.

4. Postituse saamine – see pole ainult arved…


Kas poleks imeline ärgata ühel hommikul või isegi mitmel hommikul kaunilt koostatud isikliku postituse peale, mille on teile kirjutanud keegi kaugel maal?

5. Uue sõbra loomine


Kirjasõbra omamise järgmine eelis on kirjasõbra nimetus. Uue sõbra saamine! Mõned väidavad, et see on nende kõigi parim eelis. Õppimise käigus loote sideme kellegagi, kes on miljoni miili kaugusel, kuid siiski võib tunduda, et nad on otse naabermajas.

6. Reisimine


Oletame, et leiad Berliinis sõbra. Oled alati tahtnud Berliini minna. Arva ära? Nüüd võite minna ja võib-olla ei pea te majutuse eest maksma. See ei ole alati nii, kuid siis on teil ikkagi tasuta reisijuht ja saate külastada kõiki lahedaid kohalikke kohti, mis on vabad Hawaii särkidest ja selfie-pulkadest.

Kuidas leida oma keelevahetuseks kirjasõpra?


Erinevate kirjasõprade leidmiseks on erinevaid veebisaite. Üks konkreetne lõbus, suur ja turvaline platvorm, mis ühendab teid inimestega üle kogu maailma, oleks platvorm PenPal.me . Privaatsus on tagatud, kuna platvorm saadab teie nimel tõelise postkaardi, ilma teie aadressi teistele kasutajatele näitamata. Peate lihtsalt registreeruma, sobitama teiste kirjasõpradega ja looma veebis postkaardi.


Seejärel saadab PenPal.me selle tõelise postkaardina teie adressaadi aadressile. Lisaks saate saidil PenPal.me isegi määrata oma sobitamiseelistused nii, et need sobitataks ainult teatud riikidest pärit inimestega, nii et saate luua ühenduse oma valitud emakeele kõnelejaga. Kui see on tehtud, peate vaid ootama vastust. Kui see kõlab teie kõrvadele nagu muusika, siis vaadake teenust PenPal.me ja hakake sõpru kogu maailmast!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1  1 All