pagalba

NEW ARTICLE

Kaip rasti Kalbų PartneriaiVienas iš mano tikslų šių metų 2017 tampa laisvai su tiek vokiečių ir rusų, aš nuolat kasdien tvarkaraštį abiem kalbomis, žiūriu video, mokytis naujų žodžių, klausytis radijo ir įsitikinęs, jei aš nuolat daro šią veiklą ir kitiems kas dieną aš įgis daugiau žinių apie mano dėmesys kalba, bet aš labiau laisvai?

Labai dažnai sutinku žmonių, kurie studijuoja ispanų, o, iš tiesų jie studijavo jį už poros metų universitete ir gali ją perskaityti ir suprasti, kad tai yra daug, bet kai atėjo laikas kalbėti jie vos pasakyti nieko. Aš atsidūriau toje pačioje situacijoje neseniai, kai buvau esančių į Majamyje Hostal, ten buvo vokiečių pora ir net tada, kai galėčiau bendrauti labai gerai su jais angliškai aš nusprendžiau užsiimti mano vokiečių.
Galėjau suprasti beveik viską, ką jie buvo pasakyti, kad man, bet kai atėjo mano laikas pasakyti kažką turėjau kovoti šiek tiek, o pastatas savo sakinius teisingai, turėčiau pasakyti, visa patirtis buvo labai teigiamas, aš praktikuojamas mano vokiečių, buvau suprasti, bet dar svarbiau, aš pastebėjau, kur mano vokiečių reikia šiek tiek tuningas.
Tai buvo labai tiesiausias kelias vertinti kur mano kalbos įgūdžiai buvo, aš tada supratau, kad tam tikri pratimai darau kiekvieną dieną buvo toks pat veiksmingas kaip jie buvo praeityje, tapo aišku, kad turėjau ieškoti on-line kalba partneris,
Mano pirmasis variantas buvo Polyglotclub.com , aš susisiektu su tam tikrų pokalbių ir vaizdo pokalbių žmones, taip pat, jis padeda daug daugiau, jei turite Whatsapp , nes vis daugiau žmonių turi šį prašymą kaip pasiuntinį ar Skype , kuri yra viena turiu. Aš negalėjo rasti jokių vokiečių, bet rusai yra labai suinteresuoti mokytis anglų kalbos, kad man padėjo.
Kitas variantas, svetainė labai panašus į Polyglotclub.com , tai Italki , jų platforma yra labai panašūs, tik skirtumas tas, kad jūs galite rasti internete dėstytojai ir kai kurie iš jų yra labai nebrangūs ir siūlo paketus, galite susisiekti su kitų vartotojų gerai ir susidraugauti
Trečias variantas buvo Couchsurfing.com , ši svetainė nėra orientuota į kalbų mokymosi, tai yra daugiau už Backpackers rasti šeimininkai ir susidraugauti keliaudami aplink pasaulį, bet yra skirtingi klubai, kai kurie iš jų kalbų besimokančiųjų svetainė, todėl kasdien žmonės ieško kalbos keitimosi draugai: portugalų, kinų, japonų, skirtų vokiečių, vokiečių italų, taip pat pokalbių grupės per Whatsapp ar messenger, ši svetainė yra nemokama, čia vėl aš susisiektu su kai rusai suinteresuoti mokytis anglų kalbos.
Ketvirtasis variantas yra gerai žinomas programa vadinama HelloTalk , čia žmonės informacija vieni kitų sakinius ir kalbėtis taip, tai nėra labai gera programa, pasikalbėti, bet jūs galite susisiekti su žmonėmis, o vėliau pasikalbėti su jais per kitą laikmeną kaip Whatsapp ar Messenger .
Yra daug programėlių, panašių į Hellotalk tokios kaip Let'sTalk, Innovative language, Hello, Talkall, HelloChat, Olla ir PopOn. Taip pat yra keletas programėlių pritaikytų specifinėms kalboms.
Kalba yra gyvas dalykas, ir net jei jūs mokotės savo, galų gale, jums reikės jį, bent kai kurie iš jūsų kalbų mokymosi klausimu pajusite nesate pasirengę kalbos partnerė, bet galvoti apie milijonų žmonių migruoja iš vienos šalies į ieškote geresnių galimybių, nėra galimybės jų, jie turi išmokti kietąjį būdu, bet mes visi žinome, kad pakrovimas yra geriausias būdas išmokti kalbą, tai nėra lengva, bet tai yra veiksminga.
Tikrai yra daugiau vietų ir būdų Kalbų partnerių visame pasaulyje, galvoti apie pažinčių svetaines Pavyzdžiui ar žaidimų svetaines, taip pat, pasaulis tampa mažesnis ir per internetą mes galime rasti kalbos partnerius ir žmones, besidominčius mokymosi mūsų gimtąją kalbą , tik nepamirškite, kad jūs turite būti iniciatyvus, nereikia laukti, kol žmonės ieškoti jums. Ieškokite kalbos partneriais, nereikia laukti, laikas yra dabar.
Prašome palikti komentarus ir leiskite man žinoti, jei jūs žinote kitų svetainių, jei jau rado kalbą partneris leiskite man žinoti, kaip tai padarė, kokių patarimų? Bet kitas tinklapis? Apps '? Ačiū už skaitymą ir laimingo mokymosi.

Related topics:

Comments