Hellotalk kalbų mainų programa

Galiausiai, kalbų mokymasis yra paprasta!


PolyglotClub.com yra didžiuojamės galėdami pristatyti Hellotalk. Tai puikus nemokama programa padės jums praktikuoti savo mėgstamus kalbomis:
- Sužinokite daugiau nei 100 kalbų!
- Jūsų mokytojai yra gimtoji iš viso pasaulio
- Hellotalk siūlo intuityvius įrankius ir unikalią patirtį
Hellotalk

Pasaulis nori su jumis pasikalbėti

Galiausiai, praktikuojančių ir mokytis naujų kalbų yra taip paprasta ir intuityvi. Hellotalk iOS ir Android yra kalbos programa, kur gimtoji yra jūsų mokytojai. Tiesiog pasirinkite kalbą, kurią norite išmokti (daugiau nei 100 kalbų yra) ir susisiekite su immediatly gimtoji kalba. Pradėkite mokytis ir praktikuoti karto.

paieška

Lengvai ir greitai patenkinti gimtoji anglų partnerių visame pasaulyje. Paieška pagal šalį, miestą ir pagal įvairius kriterijus. ... tai vienas iš geriausių turtu Hellotalk: žmonės, kurie padės jums išmokti ir praktikuoti kalbą, kurią norite išmokti. Žinoma, galite padaryti tą patį ir padėti žmonėms mokytis savo gimtąja kalba.

Balso Tekstas

Ačiū Hellotalk, turėsite galimybę ne tik pasikalbėti su žmonėmis iš viso pasaulio, bet ir siųsti tekstinius pranešimus. Tai leidžia praktikuoti ir mokytis taip paprasta ir intuityvi. Be to, Hellotalk 's tvirti vertimas įrankiai leidžia versti, kalbėdamas savo žodžius į bet kokią kalbą.

Tekstas Voice

Klausyti standartinio tarimo gautus pranešimus ir siųsti. Palyginkite jį su savo tarimą praktikuoti ir mokytis greičiau!

Transliteration

Ar norėtumėte praktikuoti kinų, korėjiečių ar kitų ne-romėnų kalbas? Jokiu problemu. Su Hellotalk, tai yra labai lengva išmokti visą simbolių natūra.

Ką jie sako apie Hellotalk app

“Aš sužinojau tiek daug apie japonų kalbos ir kultūros tik dienas po atsisiųsti Hellotalk programą. Aš negaliu patikėti, kaip efektyviai yra tai, kad technologija. Tai toks įspūdingas.”
Anthony H.
“Žmonės, kurie padės man mokytis yra iš tos vietos, ir kalbėti tai gimtoji ir gaunu geriausius rezultatus! Aš niekada išmoko tiek daug, tiek mažai laiko. Geriausia programa iki šiol!”
Miguel P.

vertimas

Kalbėkite natūraliai ir iš karto išversti į kalbą, kurią mokotės, arba atvirkščiai. You have over 100 languages available.

Nemokami skambučiai

Hellotalk naudoja VoIP. Tai reiškia, kad jums bus suteikta galimybė skambinti / priimti skambučius nemokamai į / iš patikimų kalbos mokymosi partnerių, su puikios garso kokybės. Tai kaip turintys kalbos mokytoja su jumis visą laiką, kai jums reikia.

Mėgstamiausi

Su Hellotalk, galite sukurti savo užsienio kalbų duomenų bazėje: frazės, garso failus, patikslinimus, nuotraukos ir viską, ką nori. Jūs turėsite visą savo mėgstamą kalbų informaciją po ranka, viskas Hellotalk.

Gramatikos koreckija

Ačiū Hellotalk 's veiksmingiausių priemonių, jūsų mokymosi partneriai gali greitai pataisyti savo sintaksės, gramatikos, tarimą ir daug daugiau. Tai reiškia, kad jūs išmoksite kalbą, kaip jis tikrai kalbėjo, o ne dirbtinio būdu kai savarankiško mokymosi sprendimai gali pasiūlyti.
Hellotalk.com homepage