Допомога

Як знайти мовних партнерівОдна з моїх цілей на цей 2017 рік - більш вільно розмовляти німецькою та російською мовами. Тому я дотримуюсь щоденного графіку для кожної з мов. Я дивлюся відео, вчу нові слова, слухаю радіо і напевно, якщо я продовжу так робити, я буду краще знати мову на якій я загострив свої зусилля. Та от, чи дійсно я стану розмовляти вільніше?

Дуже часто я зустрічаю людей, які впродовж деякого часу вивчали іспанську мову, насправді вони робили це в університеті протягом кількох років. Так, вони спроможні читати та розуміти її достатньо добре, але коли справа доходить до розмови, вони навіть двох слів зв'язати не можуть. Наразі, я опинився в подібній ситуації, коли я зупинився у хостелі, в Маямі, то зі мною мешкала пара німців. Навіть тоді, коли я міг би вільно розмовляти з ними на англійській мові, я все ж таки вирішив попрактикувати мою німецьку.
Я був у змозі зрозуміти майже все, що вони говорили, але коли прийшла моя черга щось сказати, я повинен був прикладати зусилля, будуючи свої речення правильно. Не зважаючи на складнощі, я повинен зазначити, що то був дуже позитивний досвід - я практикував німецьку й був у змозі зрозуміти інших, але що більш важливо, я помітив де та які саме покращення мені необхідні.
Це була дуже гарна нагода оцінити мої мовні навички. Я зрозумів, що деякі вправи, які я виконую кожного дня, вже не були настільки ж ефективними, якими вони були в минулому. Я зрозумів, що повинен почати пошук партнера для мовного обміну.
Моїм першим варіантом був Polyglotclub.com , я зв'язався з деякими людьми в чаті та у відеочаті , це допомагає набагато більше , якщо у вас є Whatsapp , оскільки все більше людей мають цей додаток , більше ніж мессенжер або Skype , який також у мене є. Я не міг знайти нікого з Німеччини, але росіяни дуже зацікавлені у вивченні англійської мови, що допомагало мені.
Інший варіант - сайт дуже схожий на Polyglotclub.com, це Italki. Платформи обох сайтів дуже схожі, єдина відмінність полягає в тому , що ви можете знайти онлайн-курси. Деякі з цих курсів пропонують дуже недорогі пакети. Також ви можете зв'язатися з іншими користувачами та завести нових друзів
Третім варіантом був Couchsurfing.com. Цей сайт не орієнтований на вивчення мов, це більше місце для туристів, які шукають де заночувати та тих, хто шукає друзів під час подорожі по всьому світу. Але там є різні клуби, деякі з них для тих, хто вивчає мову, так що кожен день люди шукають партнерів по обміну мовами: Португальська для китайської, японської, німецької, німецька для італійської, а також бесід та груп через Whatsapp або месенджер. Цей сайт безкоштовний, і тут я зв'язався з росіянами, що були зацікавлені у вивченні англійської мови.
Четвертий варіант є добре відомим додаток під назвою HelloTalk , тут люди виправте пропозиції один одного і спілкуватися, а це не дуже хороший додаток , щоб говорити , але ви можете зв'язатися з людьми , а потім поговорити з ними через інше середовище , як Whatsapp або Messenger .
Існує багато додатків, подібних до Hellotalk: Let'sTalk, Innovative language, Hello, Talkall, HelloChat, Olla і PopOn - це неповний перелік. Також є кілька додатків, що добре підлаштовані під конкретні мови.
Мова-це жива істота. І , навіть якщо ви вивчаєте її самостійно,в решті-решт ви надходите висновку, що вам потрібне живе спілкування. В якийсь момент навчання ви розумієте, що ще не готові до живого спілкування. І тоді, ви згадуєте людей, які подорожують різними країнами в пошуках кращих можливостей. І вони мають лише один спосіб вивчити мову - повне занурення у мовне середовище. Спілкування - це досить складний шлях, але найефективніший.
Звичайно, існує велика кількість сайтів та інших шляхів знайти співрозмовників по всьому світу. Подумайте тільки про сайти знайомств та ігрові ресурси наприклад! До того ж світ став щільнішим завдяки інтернету, тому зараз набагато простіше знайти мовних партнерів та тих, хто вивчає вашу рідну мову. Однак запам'ятайте одне важливе
правило. Не чекайте поки люди знайдуть вас. Самі знаходьте співрозмовників. Не чекайте. Зараз саме час
Будь ласка, залиште коментарі і дайте мені знати, якщо ви знаєте про інші сайти. Якщо ви вже знайшли партнера для вивчення мови, дайте мені знати, у який спосіб ви це зробили. Буду вдячний за будь-які поради. Інші веб сайти? Програми? Дякую за те що прочитали та бажаю успіхів у навчанні.

Пов'язані теми: