עזרה

NEW ARTICLE

כיצד למצוא שותפים לשפהאחת המטרות שלי לשנת 2017 היא להיות שוטפת יותר עם גרמנית ורוסית, אני שומרת על לוח זמנים יומי לשתי השפות, אני צופה בקטעי וידאו, לומדת אוצר מילים חדש, מקשיבה לרדיו ובטח אם אני ממשיכה לעשות את הפעולות האלה ואחרות יום אני אקבל יותר ידע על שפת המיקוד שלי אבל, אני אהיה יותר שוטפת?

לעתים קרובות אני מוצא אנשים שלומדים ספרדית במשך זמן מה, למעשה הם למדו את זה באוניברסיטה במשך כמה שנים והוא יכול לקרוא את זה ולהבין את זה הרבה אבל כאשר הגיע הזמן לדבר הם בקושי אומר משהו. מצאתי את עצמי באותו מצב לאחרונה, כשהייתי במעון במיאמי, היו שם כמה גרמנים ואפילו כשהייתי מסוגל לתקשר איתם היטב באנגלית החלטתי לתרגל את הגרמנית שלי.
הייתי מסוגל להבין כמעט את כל מה שהם אמרו לי אבל כאשר הגיע הזמן שלי להגיד משהו הייתי צריך להיאבק קצת בעת בניית המשפטים שלי כראוי, אני צריך לומר את כל החוויה הייתה חיובית מאוד, התאמנתי שלי גרמנית, הייתי מסוגל להבין אבל חשוב יותר, שמתי לב איפה הגרמני שלי צריך קצת כוונון.
זו היתה דרך ישירה מאוד להעריך היכן היו כישורי השפה שלי, הבנתי אז שתרגילים מסוימים שאני עושה כל יום לא היו יעילים כפי שהיו בעבר, התברר שאני צריך לחפש בשפה מקוונת בת זוג,
האפשרות הראשונה שלי היה Polyglotclub.com , יצרתי קשר עם כמה אנשים בצ'אט וצ'אט וידאו כמו כן, זה עוזר הרבה יותר אם יש לך Whatsapp מאז יותר אנשים יש את היישום הזה מאשר שליח או Skype שהוא אחד יש לי. לא הצלחתי למצוא שום גרמני, אבל הרוסים מעוניינים מאוד ללמוד אנגלית, כך שזה עזר לי.
אפשרות נוספת, אתר דומה מאוד ל- Polyglotclub.com , זה Polyglotclub.com , Polyglotclub.com שלהם דומה מאוד, ההבדל היחיד הוא שאתה יכול למצוא מדריכים מקוונים וחלקם זולים מאוד להציע חבילות, אתה יכול ליצור קשר עם משתמשים אחרים כמו טוב ולהתיידד
האפשרות השלישית היתה Couchsurfing.com , אתר זה אינו מתמקד בלמידה שפה, זה יותר אתר עבור תרמילאים למצוא מארחים להתיידד בעת שנסע ברחבי העולם, אבל יש מועדונים שונים, חלקם עבור הלומדים שפה, כך היומיום אנשים מחפשים שותפים לשיתוף שפה: פורטוגזית עבור סינית, יפנית גרמנית, גרמנית עבור איטלקית כמו גם קבוצות שיחה באמצעות WhatsApp או שליח, האתר הזה הוא בחינם, כאן שוב יצרתי קשר עם כמה רוסים המעוניינים ללמוד אנגלית.
האפשרות הרביעית היא App ידוע שנקרא HelloTalk , כאן אנשים לתקן אחד את השני של המשפטים ולשוחח גם כן, זה לא יישום טוב מאוד לדבר אבל אתה יכול ליצור קשר עם אנשים ולאחר מכן לדבר איתם באמצעות מדיום אחר כמו Messenger או Messenger .
יש הרבה יישומים דומים Hellotalk כמו Let'sTalk, Innovative language, Hello, Talkall, HelloChat, Olla ו PopOn רק שם כמה. יש גם כמה Apps מותאמים אישית עבור שפות ספציפיות גם כן.
שפה היא דבר חי ואפילו אם אתה לומד בעצמך בסופו של דבר אתה צריך את זה כדי לתקשר, בשלב כלשהו של השפה שלך למידה אתה תרגיש שאתה לא מוכן לשותף שפה אבל לחשוב על מיליוני אנשים אשר להגר ממדינה למדינה לחפש הזדמנויות טובות יותר, אין אפשרות עבורם, הם צריכים ללמוד את זה בדרך הקשה אבל כולנו יודעים כי טבילה היא הדרך הטובה ביותר ללמוד את השפה, זה לא קל אבל זה יעיל.
אין ספק שיש עוד אתרים ודרכים למצוא שותפים לשפות ברחבי העולם, חשוב על אתרי היכרויות לדוגמה או על אתרי משחקים, כמו גם העולם הולך ונעשה קטן יותר, ובאמצעות האינטרנט אנו יכולים למצוא שפות שותפים ואנשים המעוניינים ללמוד את שפת האם שלנו , רק לזכור כי אתה צריך להיות פרואקטיבי, לא לחכות לאנשים לחפש אותך. חפש שותפים לשפה, אל תחכה, הזמן עכשיו.
אנא השאירו הערות והודיעו לי אם אתם יודעים על אתרים אחרים, אם כבר מצאתם שותף לשותפים, תנו לי לדעת איך עשיתם את זה, כל הטיפים? כל אתרי אינטרנט אחרים? אפליקציות? תודה על קריאה והנאה למידה.

Related topics:

Comments