Abi

NEW ARTICLE

Kuidas leida Keel PartneridÜks mu eesmärke selle 2017. aastast muutub sujuvamaks nii saksa ja vene Hoian päevakava nii keeltes, ma vaatan videoid, õppida uut sõnavara, kuulata raadiot ja kindel, kas ma saan teed neid tegevusi ja teised iga päeval ma saada rohkem teadmisi minu tähelepanu keele kuid, kas ma muutunud valdavad?

Väga sageli ma leida inimesi, kes on õppinud hispaania mõnda aega, tegelikult nad seda õppinud ülikoolis paar aastat ja seda lugeda ja mõista seda palju, kuid kui on aeg rääkida nad vaevalt midagi öelda. Ma leidsin ennast samas olukorras hiljuti, kui olin viibiv Hostal Miami oli paar sakslased ja isegi kui ma võiks suhelda väga hästi nendega inglise otsustasin harjutada minu saksa.
Ma sain aru, millised peaaegu kõike nad ütlesid mulle, kuid kui ta tuli minu aeg öelda midagi, mida ma pidanud võitlema natuke trumpe mu lausete õigesti, ma peaks ütlema kogu kogemus oli väga positiivne, ma harjutasin mu saksa, olin võimalik mõista kuid veelgi olulisem, märkasin, kus mu saksa vaja virittelyä üles.
See oli väga otseselt hinnata, kus mu keeleoskus olid mõistsin siis, et teatud harjutusi ma tegin iga päev ei olnud nii efektiivne kui nad olid varem, sai selgeks, et ma pidin otsima on-line keeles partner,
Minu esimene valik oli Polyglotclub.com võtsin mõned vestluses ja video chat samuti aitab see palju rohkem, kui teil on Whatsapp kuna rohkem inimesi on selle rakenduse kui messenger või Skype , mis on üks mul on. Ma ei suutnud leida ühtegi Saksa kuid venelased on väga huvitatud inglise keele õppimist, nii et aitas mind.
Teine võimalus, veebilehel väga sarnane Polyglotclub.com , see Italki nende platvorm on väga sarnased, ainus erinevus on see, et leiad on-line juhendajaid ja mõned neist on väga odav ja pakette, võite võtta ühendust teiste kasutajate hästi ja sõpru
Kolmas võimalus oli Couchsurfing.com see veebisait ei ole keskendunud keeleõpe, see on rohkem saidi matkajale leida hosts ja sõpru reisil ümber maakera, kuid on olemas erinevad klubid, mõned neist keeleõppijate, nii igapäevaelu inimesed otsivad keele vahetamine partneritega: Portugali Hiina, Jaapani saksa, saksa Itaalia samuti vestlusringid kaudu Whatsapp või messenger, see veebileht on tasuta, siin jälle võtsin mõned venelased huvitatud inglise keele õppimist.
Neljas võimalus on tuntud app nimega HelloTalk , siin inimesed parandada teineteise lauseid ja vestelda ka, see ei ole väga hea kohaldamise rääkida, kuid võite võtta ühendust inimesed ja hiljem nendega rääkida läbi teise keskmise nagu Whatsapp või Messenger .
Seal on palju rakendusi sarnaselt Hellotalk nagu Let'sTalk, Innovative language, Hello, Talkall, HelloChat, Olla ja PopOn lihtsalt nime vähe. On olemas ka mitmeid rakendusi kohandatud konkreetsete keelte samuti.
Keel on elav asi ja isegi kui õpite ise lõpuks pead seda suhelda, mingil hetkel oma keeleõppe tunnete te ei ole valmis keele partner, kuid mõtlema miljoneid inimesi, kes rännata riigiti otsivad paremaid võimalusi, puudub võimalus neid, nad peavad õppima seda raske tee, kuid me kõik teame, et keelekümblus on parim viis õppida keelt, see ei ole lihtne, kuid see on efektiivne.
Kindlasti on rohkem kohti ja võimalusi leida keele partneritega üle kogu maailma, mõelda dating sites näiteks või mängude saite samuti, et maailm on muutunud väiksemaks ja Interneti kaudu leiame keeles partnerite ja inimesed õppimisest huvitatud meie emakeel lihtsalt meeles pidada, et sa pead olema aktiivne, ei oota, et inimesed otsida teid. Otsi keeles partnerid, ei oota, nüüd on õige aeg.
Palun kommenteerida ja andke mulle teada, kui sa tead teiste veebisaite, kui sa juba leidnud keeles partner andke teada, kuidas sa tegid seda, mingeid näpunäiteid? Muid veebilehtedel? Apps? Tänud lugemise eest ja õnnelik õppimist.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All