Hellotalk keel vahetada app

Lõpuks õppida keeli on lihtne!


PolyglotClub.com on hea meel tutvustada Hellotalk. See suur tasuta app aitab teil harjutada oma lemmik keeles:
- Õpi rohkem kui 100 keeles!
- Sinu õpetajate emakeel kogu maailmast
- Hellotalk pakub intuitiivset tööriistad ja unikaalne kogemus
Hellotalk

Maailma tahab sinuga rääkida

Lõpuks, harjutamise ja õppida uusi keeli on nii lihtne ja intuitiivne. Hellotalk iOS ja Android on keel app, kus emakeel on oma õpetajatele. Lihtsalt vali keel sa tahad õppida (rohkem kui 100 keeles on olemas) ja võtke otsekohe emakeel selles keeles. Alusta õppida ja harjutada kohe.

Otsi

Lihtsalt ja kiiresti täita inglise keelt emakeelena partneritega kogu maailmas. Otsing riigi järgi, linna ja erinevate kriteeriumide alusel. ... see on üks parimaid vara Hellotalk: inimesed aitavad teil õppida ja praktiseerida keelt sa tahad õppida. Muidugi, võite teha sama asja ja aidata inimestel õppida oma emakeeles.

Voice Tekst

Tänu Hellotalk, siis on võimalus mitte ainult rääkida inimestega üle kogu maailma, kuid ka saata tekstsõnumeid. See muudab harjutamise ja õppimise nii lihtne ja intuitiivne. Pealegi, Hellotalk 's tugevad tõlkemootorite võimaldab teil tõlkida, rääkides oma sõnu mistahes keelde.

Tekst Voice

Kuula standard hääldust sõnumeid saata ega vastu võtta. Võrrelge seda oma hääldus harjutada ja õppida kiiremini!

Transliteration

Kas soovite harjutada hiina, korea, või muude Roman keeles? See pole probleem. Mis Hellotalk, see on väga lihtne õppida igasugu tegelased.

Mida nad ütlevad Hellotalk app

“Olen õppinud nii palju jaapani keelt ja kultuuri alles päeva pärast allalaadimist Hellotalk app. Ma ei suuda uskuda, kui tõhus on, et tehnoloogia. See on nii muljetavaldavad.”
Anthony H.
“Inimesed, kes mind aidata õppida on paigast ja räägi seda algupäraselt ja ma saan parimaid tulemusi! Ma ei ole kunagi õppinud nii palju nii vähe aega. Parim app nii palju!”
Miguel P.

translation

Räägi loomulikult ja kohe tõlkida keelde sa õpid või vastupidi. You have over 100 languages available.

Tasuta kõned

Hellotalk kasutab VoIP. See tähendab, et saad teha / saada tasuta kõnesid / oma usaldada keeleõppe partneritega, täiuslik heli kvaliteet. See on nagu võttes keele õpetaja teiega kogu aeg, kui sa seda vajad.

Lemmikud

Mis Hellotalk võite luua oma võõrkeele andmebaasis: laused, helifaile, parandusi, fotosid ja kõike, mida sa tahad. Teil on kõik oma lemmik keeles info sinu käeulatuses, kõik Hellotalk.

Grammatika korrigeerimine

Tänu Hellotalk 's tõhusad vahendid, oma õppimise partnerid kiiresti parandada oma süntaks, grammatika, hääldus ja palju muud. See tähendab, et õpid keele nii see tõesti rääkinud, ja mitte kunstlik, kuidas mõned self-õppe lahendused võivad soovitada.
Hellotalk.com homepage