Hellotalk wymiany językowej aplikacji

Ostatecznie, Uczenie się Języków jest łatwe!


PolyglotClub.com ma zaszczyt przedstawić Hellotalk. Ta wielka darmowa aplikacja pomoże ćwiczyć swoje ulubione języki:
- Naucz się ponad 100 języków
- Nauczyciele są native speakerami z całego świata
- Hellotalk oferuje intuicyjne narzędzia i unikalne doświadczenie
Hellotalk

Świat chce z tobą rozmawiać

Wreszcie, ćwiczenia i uczyć się nowych języków jest tak proste i intuicyjne. Hellotalk dla iOS i Android aplikacja jest językiem ojczystym języku, gdzie są nauczyciele. Po prostu wybierz język który chcesz się uczyć (dostępnych jest więcej niż 100 języków) i niezwłocznie skontaktuj się z rodzimym użytkownikiem danego języka. Zacznij uczyć się i ćwiczyć już teraz

Szukaj

Łatwo i szybko spotkać rodzimych użytkowników języka angielskiego na całym świecie. Szukaj według kraju, miasta oraz różnych kryteriów. ... to jest jedną z najważniejszych zalet Hellotalk: ludzie pomogą ci się uczyć i praktykować języka którego chcesz się uczysz. Oczywiście, możesz zrobić to samo i pomóc ludziom nauczyć się własnego języka.

Voice to Text

Dzięki Hellotalk, będziesz miał okazję nie tylko porozmawiać z ludźmi z całego świata, ale także wysyłać wiadomości SMS. To sprawia że ćwiczenia i nauka są bardzo łatwe i "intuicyjne". Co więcej, Hellotalk 's solidne narzędzia tłumaczeniowe pozwalają tłumaczyć, mówiąc swoje słowa w żadnym języku.

Tekst Voice

Słuchaj standardowej wymowy wiadomości które otrzymujesz i wysyłasz. Porównaj to z własną wymową aby ćwiczyć i uczyć się szybciej!

Transliteration

Czy chciałbyś praktykować chiński, koreański, lub inne języki inne niż rzymskie? Nie ma problemu. Z Hellotalk, jest bardzo łatwo uczyć się wszelkiego rodzaju znaków.

Co mówią o aplikacji Hellotalk

“Nauczyłem się tak wiele o języku i kulturze japońskiej tylko dzień po pobraniu Hellotalk aplikację. Nie mogę uwierzyć jak efektywna jest ta technologia! Jest imponująca.”
Anthony H.
“Ludzie którzy mi pomagają się uczyć są z tych miejsc i mówią w rodzimym języku dlatego osiągam najlepsze rezultaty! Nigdy nie nauczyłem się tak wiele w tak krótkim czasie. Najlepsza aplikacja do tej pory!”
Miguel P.

tłumaczenie

Mów naturalnie i niezwłocznie tłumacz na język który się uczysz i vice versa. Masz dostęp do ponad 100 języków.

Darmowe rozmowy

Hellotalk korzysta z VoIP. Oznacza to, że będziesz w stanie wykonywać / odbierać bezpłatne połączenia do / z zaufanych partnerów nauki języka, z doskonałą jakością dźwięku. To jest jak posiadanie nauczyciela języka obcego który jest z Tobą obecny przez cały czas kiedy tego potrzebujesz.

Ulubione

Z Hellotalk można utworzyć własną bazę języków obcych: zwroty, pliki audio, poprawki, zdjęcia i wszystko co chcesz. Będziesz miał wszystkie ulubionej informacje o języku w zasięgu ręki, wszystko w Hellotalk.

Poprawa gramatyczna

Dzięki Hellotalk 's efektywnych narzędzi, partnerzy uczenia może szybko poprawić składni, gramatyki, wymowy i wiele więcej. To oznacza że będziesz się uczył języka którym się rzeczywiście rozmawia a nie w sztuczny sposób jak sugerują niektóre rozwiązania.
Hellotalk.com homepage