Hellotalk برنامه تبادل زبان

در نهایت، یادگیری زبان آسان است!


PolyglotClub.com مفتخر به ارائه Hellotalk است. این برنامه بزرگ رایگان شما کمک خواهد کرد زبان مورد علاقه خود را تمرین:
- بیش از 100 زبان بیاموزید!
- معلمان خود را به زبان مادری از سراسر جهان می باشد
- Hellotalk ارائه می دهد ابزار بصری و تجربه منحصر به فرد
Hellotalk

جهان می خواهد با تو صحبت کند.

در نهایت، به تمرین و یادگیری زبان های جدید بسیار آسان است و بصری. Hellotalk برای iOS و اندیشه یک برنامه به زبان که در آن به زبان مادری خود را معلمان می باشد. فقط به زبان می خواهید به یادگیری (بیش از 100 زبان در دسترس هستند) و در تماس بلافاصله به زبان مادری آن زبان را انتخاب کنید. شروع به یادگیری و تمرین حق دور.

جستجو

راحتی و به سرعت شرکای بومی انگلیسی در سراسر جهان را تامین کند. جستجو بر اساس کشور، شهر، و معیارهای گوناگون ... مردم به شما کمک خواهد یادگیری و تمرین زبان می خواهید به یادگیری: آن را یکی از بهترین دارایی از Hellotalk است. البته، شما هم می توانید همین کار را بکنید و به دیگران در یادگیری زبان خودتان کمک کنید.

صدای به متن

با تشکر از Hellotalk شما نه تنها این فرصت را برای صحبت کردن با مردم سراسر جهان را دارید، بلکه پیام های متنی ارسال کنید. که باعث می شود به تمرین و یادگیری بسیار آسان و بصری. علاوه بر این، Hellotalk ابزار ترجمه قوی به شما اجازه ترجمه، در حالی که صحبت کردن کلمات خود را به هر زبان.

متن به صدا

استاندارد تلفظ پیام های شما را دریافت و یا ارسال گوش کنید. آن را با تلفظ خودتان مقایسه کنید تا سریع تر تمرین کنید و بیاموزید.

Transliteration

تمایل دارید که زبان چینی، کره ای، یا زبان غیر رومی دیگری را تمرین کنید؟ مشکلی نیست. با Hellotalk، آن را بسیار آسان برای یادگیری همه نوع حرف می باشد.

آنچه آنها در مورد Hellotalk برنامه می گویند

“من تنها چند روز بعد از دانلود برنامه Hellotalk مطالب بسیار زیادی درباره فرهنگ و زبان ژاپنی فراگرفته ام. باورم نمی شود که چقدر این فن آوری کارآمد است. بسیار تاثیرگذار است.”
Anthony H.
“افرادی که به من در آموختن کمک می کنند از همان مکان هستند و این زبان را به صورت بومی تکلم می کنند و من بهترین نتیجه ها را می گیرم! هرگز این همه مطلب را در این مدت کم یاد نگرفته بودم. بهترین برنامه تا به امروز!”
Miguel P.

ترجمه

صحبت به طور طبیعی و بلافاصله به زبان شما در حال یادگیری و یا بالعکس ترجمه کنید. You have over 100 languages available.

تماس های رایگان

Hellotalk با استفاده از VoIP است. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود به / دریافت تماس رایگان به / از شرکای آموزش زبان مورد اعتماد خود را، با صدا با کیفیت عالی است. این مانند در اختیار داشتن یک معلم زبان با همه شما هم زمانی که شما به آن نیاز دارید است.

علاقه مندی ها

با Hellotalk شما می توانید خود پایگاه داده به زبان خارجی خود را ایجاد کنید: عبارات، فایل های صوتی، اصلاحات، عکس ها و هر چیزی که شما می خواهید. شما تمام اطلاعات زبان مورد علاقه خود را در نوک انگشتان شما، همه در Hellotalk.

اصلاح دستور زبان

با تشکر از Hellotalk ابزار کارآمد، شرکای خود را در یادگیری می تواند به سرعت اصلاح نحو خود را، دستور زبان، تلفظ و خیلی بیشتر. این به آن معنی است که شما یک زبان را، به آنگونه که واقعا سخن گفته می شود یاد خواهید گرفت، و نه به صورتی مصنوعی که بعضی خودآموز ها ارائه می دهند.
Hellotalk.com homepage