Hellotalk výměnný jazykový app

Nakonec, učení jazyků je snadné!


PolyglotClub.com je hrdý na to, představit Hellotalk. Tento velký bezplatná aplikace vám pomůže procvičit své oblíbené jazyky:
- Dozvědět se více než 100 jazyků!
- Vaše učitelé jsou rodilí mluvčí z celého světa
- Hellotalk nabízí intuitivní nástroje a jedinečný zážitek
Hellotalk

Svět si chce s tebou povídat

Konečně, cvičit a učit se nové jazyky, je tak snadné a intuitivní. Hellotalk pro iOS a Android je jazyk aplikace, kde rodilí mluvčí jsou vaši učitelé. Stačí si vybrat jazyk, který chcete dozvědět (více než 100 jazyků je k dispozici), a dostat se do kontaktu ihned s rodilými mluvčími tohoto jazyka. Začněte se učit a procvičovat hned.

Hledat

Snadno a rychle splnit rodilými partnery po celém světě. Vyhledávání podle země, města a podle různých kritérií. ... je to jeden z nejlepších aktiva Hellotalk: lidé vám pomůže naučit se a procvičit si jazyk, který chcete učit. Samozřejmě, můžete tak učinit totéž a pomoci lidem naučit se svůj vlastní jazyk.

Voice to Text

Díky Hellotalk, budete mít příležitost nejen mluvit s lidmi z celého světa, ale také posílat textové zprávy. To dělá cvičení a učení tak snadné a intuitivní. Kromě toho, Hellotalk 's robustní překladatelské nástroje vám umožní překládat, když hovořil vaše slova do jakéhokoliv jazyka.

Text k Voice

Poslechněte si spisovné výslovnosti zpráv přijetí nebo odeslání. Porovnejte to s vaší vlastní výslovnosti cvičit a učit se rychleji!

Transliteration

Chtěli byste praktikovat čínština, korejština, nebo jiné non-římské jazyky? Žádný problém. S Hellotalk, je velmi snadné se naučit všechny druhy postav.

Co říkají o Hellotalk app

“Naučil jsem se tolik o japonském jazyce a kultuře až dnů po stažení Hellotalk app. Nemůžu uvěřit, jak efektivní je, že technologie. Je to tak působivé.”
Anthony H.
“Lidé, kteří pomáhají mi učit se z místa a mluvit to nativně a já jsem stále nejlepší výsledky! Nikdy jsem se naučil tolik za tak krátkou dobu. Nejlepší app tak daleko!”
Miguel P.

překlad

Mluvte přirozeně a okamžitě přeložit do jazyka, který se učíte, nebo naopak. You have over 100 languages available.

Bezplatné hovory

Hellotalk používá VoIP. To znamená, že budete moci dělat / dostanete bezplatné hovory do / z vašich důvěryhodných jazykových-learning partnery, s dokonalou kvalitu zvuku. Je to jako mít jazykový učitel s vámi po celou dobu, kdy ji budete potřebovat.

Oblíbené

S Hellotalk si můžete vytvořit svůj vlastní cizí jazyk databáze: fráze, audio soubory, opravy, fotografie a cokoli chcete. Budete mít všechny své oblíbené informace jazyků na dosah ruky, to vše v Hellotalk.

Oprava gramatiky

Díky Hellotalk 's účinnými nástroji, mohou se vaše učení partneři rychle opravit vaše syntaxe, gramatiku, výslovnost a mnohem více. To znamená, že se naučíte jazyk tak, jak je to opravdu mluvili, a nikoliv v umělém způsobem někteří self-learning řešení mohou navrhnout.
Hellotalk.com homepage