Hellotalk výmenný jazykový app

Nakoniec, učenie jazykov je ľahké!


PolyglotClub.com je hrdý na to, predstaviť Hellotalk. Tento veľký bezplatná aplikácia vám pomôže precvičiť svoje obľúbené jazyky:
- Dozvedieť sa viac ako 100 jazykov!
- Vaše učitelia sú rodení hovorcovia z celého sveta
- Hellotalk ponúka intuitívne nástroje a jedinečný zážitok
Hellotalk

Svet chce hovoriť s vami

Konečne, cvičiť a učiť sa nové jazyky, je tak jednoduché a intuitívne. Hellotalk pre iOS a Android je jazyk aplikácie, kde rodení hovorcovia sú vaši učitelia. Stačí si vybrať jazyk, ktorý chcete dozvedieť (viac ako 100 jazykov je k dispozícii), a dostať sa do kontaktu ihneď s rodenými hovorcami tohto jazyka. Začnite sa učiť a precvičovať hneď.

Vyhľadávanie

Ľahko a rýchlo splniť rodenými partnermi po celom svete. Vyhľadávanie podľa krajiny, mesta a podľa rôznych kritérií. ... je to jeden z najlepších aktíva Hellotalk: ľudia vám pomôže naučiť sa a precvičiť si jazyk, ktorý chcete učiť. Samozrejme, môžete tak urobiť to isté a pomôcť ľuďom naučiť sa svoj vlastný jazyk.

Voice to Text

Vďaka Hellotalk, budete mať príležitosť nielen hovoriť s ľuďmi z celého sveta, ale tiež posielať textové správy. To robí cvičenie a učenie tak jednoduché a intuitívne. Okrem toho, Hellotalk 's robustnou prekladateľské nástroje vám umožní prekladať, keď hovoril vaše slová do akéhokoľvek jazyka.

Text k Voice

Vypočujte si spisovnej výslovnosti správ prijatie alebo odoslanie. Porovnajte to s vašou vlastnou výslovnosti cvičiť a učiť sa rýchlejšie!

Transliteration

Chceli by ste praktizovať čínština, kórejčina, alebo iné non-rímske jazyky? Žiadny problém. S Hellotalk, je veľmi ľahké sa naučiť všetky druhy postáv.

Čo hovoria o Hellotalk app

“Naučil som sa toľko o japonskom jazyku a kultúre až dní po stiahnutí Hellotalk app. Nemôžem uveriť, ako efektívne je, že technológia. Je to tak pôsobivé.”
Anthony H.
“Ľudia, ktorí pomáhajú mi učiť sa z miesta a hovoriť to natívne a ja som stále najlepšie výsledky! Nikdy som sa naučil toľko za tak krátku dobu. Najlepšie app tak ďaleko!”
Miguel P.

preklad

Hovorte prirodzene a okamžite preložiť do jazyka, ktorý sa učíte, alebo naopak. You have over 100 languages available.

Bezplatné hovory

Hellotalk používa VoIP. To znamená, že budete môcť robiť / dostanete bezplatné hovory do / z vašich dôveryhodných jazykových-learning partnermi, s dokonalou kvalitu zvuku. Je to ako mať jazykový učiteľ s vami po celú dobu, kedy ju budete potrebovať.

Obľúbené

S Hellotalk si môžete vytvoriť svoj vlastný cudzí jazyk databázy: frázy, audio súbory, opravy, fotografie a čokoľvek chcete. Budete mať všetky svoje obľúbené informácie jazykov na dosah ruky, to všetko v Hellotalk.

Korekcia gramatiky

Vďaka Hellotalk 's účinnými nástrojmi, môžu sa vaše učenie partneri rýchlo opraviť vaše syntaxe, gramatiku, výslovnosť a oveľa viac. To znamená, že sa naučíte jazyk tak, ako je to naozaj hovorili, a nie v umelom spôsobom niektorí self-learning riešení môžu navrhnúť.
Hellotalk.com homepage