Hellotalk додаток для мовного обміну

Нарешті вивчати мови - легко!


PolyglotClub.com з гордістю представляє Hellotalk. Цей великий безкоштовний додаток допоможе вам займатися улюбленою мови:
- Вивчіть більше ніж 100 мов!
- Ваші викладачі є носіями мови по всьому світу
- Hellotalk пропонує інтуїтивно зрозумілі інструменти та унікальний досвід
Hellotalk

Світ бажає говорити з Вами

Нарешті, практикуючи та вивчення нових мов так легко і інтуїтивно. Hellotalk додаток для iOS і Android, де носії мови будуть вашими вчителями. Просто виберіть мову, яку ви хочете дізнатися (більше 100 мов доступні) і увійти в контакт з негайно носіями цієї мови. Почніть вивчати і практикувати відразу.

Пошук

Легко і швидко зустріти носія англійської по всьому світу. Пошук по країні, місту та за різними критеріями. ... це один з найкращих активів Hellotalk: люди допоможуть вам вивчити і практикувати мову ви хочете дізнатися. Звичайно, ви можете робити те ж саме і допомагати людям вивчати вашу рідну мову.

Перетворити звуковий файл на текст

Завдяки Hellotalk, ви будете мати можливість не тільки поспілкуватися з людьми з усього світу, а й відправляти текстові повідомлення. Це робить практикування та вивчення таким легким та інтуїтивно зрозумілим. Крім того, Hellotalk 'и інструменти надійні переклад дозволяють перевести, кажучи свої слова в будь-якій мові.

Текст в Аудіо

Прослухайте стандартну вимову повідомлень, які ви отримуєте або відправляєте. Порівняйте із Вашою власною вимовою, щоб практикуватися та навчатися швидше!

Transliteration

Бажаєте практикувати китайську, корейську, або будь-яку іншу не-романську мову? Без проблем. З Hellotalk, вивчити усi рiзновиди символiв дуже легко.

Що вони говорять про Hellotalk програми

“Я так багато дізнався про японську мову та культуру кілька днів після завантаження Hellotalk додаток. Я не можу повірити, наскільки ефективна ця технологія. Це так вражає.”
Anthony H.
“Ті люди, які допомагають мені дізнатися це від місця і говорити це спочатку, і я отримую кращі результати! Я ніколи не дізнавався так багато за такий короткий час. Найкращий додаток на даний момент!”
Miguel P.

переклад

Кажуть, природно, і відразу ж перекласти на мову ви вивчаєте або навпаки. Ви маєте більше ніж 100 доступних мов

Безкоштовні дзвінки

Hellotalk використовує VoIP. Це означає, що ви зможете зробити / отримати безкоштовні дзвінки в / з ваших довірених партнерів мови навчання, з бездоганною якістю звуку. Це як мати викладача мови поруч кожного разу коли він потрібен.

Улюблене

З Hellotalk ви можете створити свою власну базу даних іноземної мови: фрази, звукові файли, виправлення, фотографії і все, що ви хочете. Ви будете мати під руками всю інформацію про вашу улюблену мову, все в Hellotalk.

Корекція граматики

Завдяки Hellotalk 'и ефективних інструментів, ваші партнери навчання може швидко виправити синтаксис, граматика, вимова і багато іншого. Це означає, що Ви будете вивчати мову так, як на ній дійсно розмовляють, а не штучну мову, як пропонують деякі курси самостійного навчання.
Hellotalk.com homepage