Pomoc

NEW ARTICLE

Jak nalézt jazykové partneryJeden z mých cílů pro letošní rok 2017 je plynulejší jak v němčině, tak v ruštině, v každodenním rozvrhu pro oba jazyky, sledovat videa, učit se nové slovní zásobě, poslouchat rádio a určitě jestli tyto činnosti i nadále provozuji, Den získávám více znalostí o mém zaměření, ale budu mluvit plynuleji?

Velice často najdu lidi, kteří španělsky studují, ve skutečnosti je to několik let studovali na univerzitě, dokážou je číst a rozumět jim hodně, ale když je čas promluvit, sotva něco říkají. V poslední době jsem se ocitl ve stejné situaci, když jsem byl v hostiteli v Miami, bylo pár Němců a dokonce i když jsem s nimi mohl dobře komunikovat v angličtině, rozhodl jsem se, že cvičím svého Němce.
Dokázal jsem pochopit skoro všechno, co mi říkali, ale když přišel čas, abych řekl něco, co musím trochu bojovat při správném vytváření věty, měl bych říci, že celá zkušenost byla velmi pozitivní, cvičil jsem svého Němce, Schopný pochopit, ale důležitější, všiml jsem si, kde můj Němec potřeboval nějakou tuning.
Byla to velmi přímá cesta, jak posoudit, kde jsou mé jazykové dovednosti, uvědomil jsem si, že určité cvičení, které jsem dělal každý den, nebyly tak účinné jako v minulosti, bylo jasné, že jsem musel hledat on-line jazyk partner,
Moje první volba byla Polyglotclub.com , kontaktovala jsem pár lidí v chatu a videochat stejně, pomáhá mnohem více, pokud máte Whatsapp protože více lidí má tuto aplikaci než messenger nebo Skype který je ten, který mám. Nemohl jsem najít žádného Němce, ale Rusové mají velký zájem o výuku angličtiny, takže mi to pomohlo.
Další možností, webové stránky velmi podobné Polyglotclub.com , to je Italki , jejich Polyglotclub.com je velmi podobná, jediný rozdíl je, že můžete najít on-line tutorů a některé z nich jsou velmi levné a nabízet balíčky, můžete kontaktovat ostatní uživatele jako Dobře a přáteli
Třetí možností bylo Couchsurfing.com , tato webová stránka není zaměřena na jazykové Couchsurfing.com , je to místo pro turisty, kteří hledají hosty a přicházejí s přáteli na cestách po celém světě, ale existují různé kluby, někteří pro studenty jazyků, takže každý den Lidé hledají partnerů jazykové výměny: portugalština pro čínštinu, japonštinu pro němčinu, německou pro italštinu i konverzační skupiny přes Whatsapp nebo messenger, tato webová stránka je zdarma, zde jsem znovu kontaktoval některé rusky, kteří se zajímají o výuku angličtiny.
Čtvrtou možností je dobře známá aplikace s názvem HelloTalk , tady lidé opravují navzájem své věty a chatují stejně, není to velmi dobrá aplikace k promluvě, ale můžete kontaktovat lidi a později s nimi mluvit Messenger jiného média, jako je Whatsapp nebo Messenger .
Existuje spousta aplikací podobných Hellotalk jako Let'sTalk, Innovative language, Hello, Talkall, HelloChat, Olla a PopOn jen několik. K dispozici je také několik aplikací přizpůsobených pro konkrétní jazyky.
Jazyk je živá věc a dokonce i když sama studujete budete nakonec potřebovat, abyste komunikovali, v určitém okamžiku vaší jazykové výuky budete cítit, že nejste připraveni na jazykového partnera, ale přemýšlejte o milionech lidí, kteří Migrují ze země do země a hledají lepší příležitosti, pro ně není žádná možnost, musí se naučit tvrdě, ale všichni víme, že ponoření je nejlepší způsob, jak se učit jazyk, není to snadné, ale je to efektivní.
Určitě existuje více stránek a způsobů, jak najít jazykové partnery po celém světě, přemýšlet o webových stránkách pro seznamování například s herními stránkami, svět se stává menší a prostřednictvím internetu můžeme nalézt jazykové partnery a lidi, kteří se chtějí dozvědět náš rodný jazyk , Nezapomeňte, že musíte být proaktivní, nečekejte na lidi, aby vás hledali. Hledejte jazykové partnery, nečekejte, teď je čas.
Prosím, ponechejte poznámky a dejte mi vědět, pokud víte o jiných webových stránkách, pokud jste již našli partnera, dejte mi vědět, jak jste to udělali, jakékoliv tipy? Jakékoli jiné webové stránky? Aplikace? Děkujeme za čtení a radostné učení.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All