pagalba

NEW ARTICLE

Kodėl kalbų mainų?Kalba mainai yra geriausias būdas praktikuoti teorinius kalbos įgūdžius, kad jūs turite išmokti mokykloje. Taip pat geriausia alternatyva bendrauti autentiškas situacijas! Jūs turite praktikuoti veiksmingai ir jūs taip pat turi keistis reguliariai.
Kalbų mainų leidžia jums:
- Bendrauti su gimtoji arba ne gimtoji su tiksline kalba, kuri atitinka tavo lygio. Tokiu būdu, jūs galite pagerinti greičiau. Net jei jūsų lygis yra lygiavertis, jūs visada galės mokytis (žodynėlis, gramatikos, fonetikos, kultūrą ...) iš savo partnerio. Todėl su laiku ir įstojusių pastangų, jums bus suteikta galimybė tobulinti kartu.
- Sužinokite aspektus tiksline kalba (žargonu, požiūrius, įpročius ...), kad jums būtų retai studijuoti reguliariai klasėje.
- Atraskite naujas kultūras.
- Pasidalinkite savo interesus su savo partneriu (-iais).
Mūsų tikslas yra skatinti įdomus ir palankią aplinką, kur Jūs galite jaustis atsipalaidavęs, saugus ir nori išbandyti savo užsienio kalbos įgūdžius.
Nėra slėgio ir ne per se įvertinimas.
Tai svarbu motyvuoti jums kalbėti, priimti savo (ir savo partnerio) klaidas ir mėgautis kalbos įsisavinimo procesą, kuris gali būti ilgas ir reikalauja.

Related topics: