pagalba

NEW ARTICLE

Kada turėčiau pradėti neprisijungęs mainų kalbų?Kai jūs išmoksite kalbą jūs galų gale atėjo į sceną, kur norite praktikuoti tai, ką išmoko, ir pradėti jį naudoti realiomis sąlygomis. Kai atvyksi į šiame etape, galite pradėti ieškoti gimtoji savo tiksline kalba, kuris savo ruožtu yra mokymosi savo gimtąją kalbą. Kai jums rasti ką nors, kas nori praktikuoti su jumis, jis gali sukelti abipusiškai naudingą kalbos keitimo ir net gerą draugystę.
Kai kurie žmonės pasakys, kad jums reikia pradėti kalbėti iš karto, naudojant tai, ką žinote ir stumti save įgyti geresnį supratimą pradėti save ten, o kiti pasakys, kad pirmiausia turėtumėte internalizuoti kalbą, ritmą, garsų ir įgyti žodyno daug prieš pradėdami kalbėti. Kai kurie net eiti taip toli, kad pasakyti, kad jums nereikėtų kalbėti ne visi, kol jūs turite geriau suprasti ta kalba, kurią mokotės. Nepriklausomai būdu jūs nuspręsite eiti, ten bus tam tikru momentu ateiti laikas, kai jums reikia pradėti kalbėti, jei norite, kad būtų galima naudoti kalbą.
Jūs tikriausiai naudos iš mainų kalbų, kai jūs pasieksite tarpinį lygį savo kalbomis (kad galėtų geriau išreikšti save ir suprasti paaiškinimus ir atsakymus, pateiktus kalba), tačiau ji gali būti naudinga gauti kalbėjimo praktikos net tada, kai jums yra ankstyvosiose stadijose savo gyvenimą, tiesiog priprasti prie gaminti iš kalbos garsus. Jei norite išsaugoti pradėti jį išjungti vėliau, kai jūs žinote, kalba geriau, galbūt pagaus neperpratus kalbą, bet kad negali kalbėti tai ne visi spąstus. Tai gerai, kad pažanga jūsų lygis tolygiai įvairių sričių kalbos mokymosi, todėl įsitikinkite, kad jūs ne tik sukurti pasyvų žodyną. Tai kur jums reikia praktikos kalbant kalbą.

Tekstas iš Josef Wigren

Related topics:

Comments