Pomoc

NEW ARTICLE

Kedy by som mal začať s jazykovými online výmen?Keď sa naučiť cudzí jazyk, budete nakoniec sa do štádia, kde chcete praktizovať to, čo ste sa naučili a začať používať v reálnych situáciách. Keď prídete do tejto fázy, môžete začať hľadať rodeným hovorcom vášho cieľového jazyka, ktorý je zase učí svoj rodný jazyk. Ak tak urobíte nájsť niekoho, kto je ochotný cvičiť s vami, môže to viesť k vzájomne prospešné jazykovej výmene a dokonca aj dobré priateľstvo.
Niektorí ľudia vám povedia, že by ste mali začať hovoriť hneď, s použitím čo viete, a tlačiť sa lepšie pochopiť prostredníctvom vcítiť sa tam, zatiaľ čo iné vám povie, že by ste mali najprv vnútorne jazyk, rytmus, zvuky a zisk veľa slovnej zásoby, než budete hovoriť. Niektorí idú dokonca tak ďaleko, že hovoria, že by ste nemali hovoriť vôbec, kým nebudete mať lepšie pochopenie jazyka učíš. Či už spôsob, ako sa rozhodnete ísť, tam bude v určitom okamihu príde čas, kde je potrebné začať hovoriť, ak chcete mať možnosť používať jazyk.
Pravdepodobne sa vám najviac ťažiť z jazykových výmen, akonáhle sa dostanete stredne pokročilej úrovni vo svojich jazykoch (je schopný vyjadriť sám seba lepšie a pochopiť vysvetlenia a odpovede uvedené v jazyku), ale to môže byť prospešné, aby si rozprávanie praxe, aj keď od vás sú v počiatočných fázach svojho učenia, len si zvyknúť na výrobu zvuky jazyka. Ak sa budete držať uvedenie ho na neskôr, keď viete, že jazyk lepšie, môžete chytí do pasce porozumenia jazyku, ale nie je schopný ju vôbec hovoriť. Je dobré postupovať svoju úroveň rovnomerne rôznych oblastiach učenia jazyka, takže sa uistite, že ste nielen vybudovať pasívnu slovnú zásobu. To je miesto, kde budete potrebovať praxi znalosti jazyka.

Text od Jozefa Wigren

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All