Pomoc

NEW ARTICLE

Kdy bych měl začít s jazykovými online výměn?Když se naučit cizí jazyk, budete nakonec se do stádia, kde chcete praktikovat to, co jste se naučili a začít používat v reálných situacích. Když přijedete do této fáze, můžete začít hledat rodilým mluvčím vašeho cílového jazyka, který je zase učí svůj rodný jazyk. Pokud tak učiníte najít někoho, kdo je ochoten cvičit s vámi, může to vést k vzájemně prospěšné jazykové výměně a dokonce i dobré přátelství.
Někteří lidé vám řeknou, že byste měli začít mluvit hned, s použitím co víte, a tlačit se lépe pochopit prostřednictvím vcítit se tam, zatímco jiné vám řekne, že byste měli nejprve vnitřně jazyk, rytmus, zvuky a zisk hodně slovní zásoby, než budete mluvit. Někteří jdou dokonce tak daleko, že říkají, že byste neměli hovořit vůbec, dokud nebudete mít lepší pochopení jazyka učíš. Ať už způsob, jak se rozhodnete jít, tam bude v určitém okamžiku přijde čas, kde je třeba začít mluvit, pokud chcete mít možnost používat jazyk.
Pravděpodobně se vám nejvíce těžit z jazykových výměn, jakmile se dostanete středně pokročilé úrovni ve svých jazycích (je schopen vyjádřit sám sebe lépe a pochopit vysvětlení a odpovědi uvedené v jazyce), ale to může být prospěšné, aby si mluvení praxe, i když od vás jsou v počátečních fázích svého učení, jen si zvyknout na výrobu zvuky jazyka. Pokud se budete držet uvedení ho na později, když víte, že jazyk lépe, můžete chytí do pasti porozumění jazyku, ale není schopen ji vůbec mluvit. Je dobré postupovat svou úroveň rovnoměrně různých oblastech učení jazyka, takže se ujistěte, že jste nejen vybudovat pasivní slovní zásobu. To je místo, kde budete potřebovat praxi znalosti jazyka.

Text od Josefa Wigren

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All