עזרה

NEW ARTICLE

מתי עליי להתחיל עם חילופי שפה לא מחובר?כאשר אתה לומד שפה סופו של דבר יגיע לשלב שבו אתה רוצה לתרגל את מה שלמדת ולהתחיל להשתמש בו במצבים אמיתיים. כשאתה מגיע לשלב הזה, ייתכן שתתחיל לחפש דובר ילידים של שפת היעד שלך, שהוא בתורו את הלימוד בשפה האם שלך. כאשר אתה מוצא מישהו שמוכן להתאמן איתך, זה יכול להוביל להחלפת שפה מועילה לשני צדדים ואפילו ידידות טובה.
יש אנשים שיגידו לך שאתה צריך להתחיל לדבר מייד, באמצעות מה שאתה יודע ולדחוף את עצמך כדי להשיג הבנה טובה יותר דרך לשים את עצמך שם, בעוד שאחרים יגידו לך שאתה צריך קודם להפנים את השפה, קצב, צלילים ורווח הרבה אוצר מילים לפני שאתה מדבר. חלקם אפילו להרחיק לכת ולומר שאתה לא צריך לדבר בכלל עד שיש לך הבנה טובה יותר של השפה שאתה לומד. לא משנה מה הדרך בה אתה בוחר ללכת, יהיה בשלב מסוים יגיע זמן שבו אתה צריך להתחיל לדבר, אם אתה רוצה להיות מסוגל להשתמש בשפה.
אתה כנראה תיהנה ביותר מבורסות שפה ברגע שאתה מגיע לרמה בינונית בשפות שלך (להיות מסוגל לבטא את עצמך טוב יותר ולהבין הסברים ותשובות שניתנו בשפה), אבל זה עשוי להיות מועיל כדי לקבל מדבר בפועל אפילו מהעת הם בשלבים המוקדמים של הלמידה שלך השלבים, רק כדי להתרגל להפקת צלילי השפה. אם אתה דוחה אותו למועד מאוחר יותר, כאשר אתה יודע את השפה טוב יותר, אתה עלול להיתפס במלכודת של הבנת שפה, אבל לא להיות מסוגל לדבר זה בכלל. זה טוב להתקדמות ברמה שלך באופן שווה על פני האזורים השונים של לימוד שפה, כדי לוודא שאתה לא רק לבנות את אוצר מילים פסיבית. זה מקום שבי אתה צריך בפועל מדבר את השפה.

טקסט מיוסף Wigren

Related topics:

Comments