چگونه یک فایل تصویری ارسال کنیم؟  • Bad translation?
    Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph) & Become VIP!
این ممکن است بسیار مفید برای همه کاربران PolyglotClub برای پیدا کردن بعضی آموزشهای ویدیویی مرتبط و موثر برای یادگیری زبان. همه چند زبانی باشگاه کاربران ممکن است مواد ویدئو که آنها در نظر جالب برای یادگیری یک زبان خاص اضافه کنید. به این ترتیب، شما را در ساخت یک نسخه پشتیبان تهیه آموزشی قوی و قابل اعتماد برای تمام چند زبانی باشگاه ها کمک خواهد کرد.

وب سایت های مانند youtube.com ، dailymotion.com ... درست است که ارائه می کنند. اگر چه آن وب سایت ها به طور خاص نسبت به آموزش زبان های خارجی بشود نه، هنوز آنها را صدها فیلم مربوط به آموزش زبان / آموزش.

به عنوان یک یادگیرنده زبان، شما می دانید که آن علاقه خود را به بهره برداری تمام و هر منبع اطلاعات، به منظور توسعه مهارت های خود را در زبان مقصد است. بنابراین، به اشتراک گذاشتن با بقیه چند زبانی باشگاه ها فیلم ها که با شما بهترین کار می کرد، که شما بیشتر آموخت؛ در یک کلمه، فیلم ها که چیزی است که شما در یادگیری خود را کمک کرد شما به ارمغان آورد.

اضافه کردن یک ویدیو جدید شرکت!
برو از طریق مراحل زیر را برای اضافه کردن ویدئو شما:

- مشاهده یک ویدیو یادگیری زبان خوب و جالب است. شما می توانید برای جالب، مفید و خوب زبان فیلم با کیفیت آموزش در وب سایت های مختلف جستجو کنید. فهرست وب سایت های شما می توانید با چند زبانی باشگاه استفاده . هنگامی که شما یافت یک ویدیو مناسب، وب سایت های ویدئویی در لیست کشویی انتخاب کنید و URL ویدیو را در جعبه وارد کنید. لطفا، از ارسال فیلم ها نامناسب و یا با محتوای مبتذل: ما نمی خواهد قبول فیلم ها با محتوای توهین آمیز.
- سطح زبان سمت راست در لیست کشویی انتخاب کنید. اگر شما فکر می کنم این فیلم سخت است درک، سطح پیشرفته را انتخاب کنید. اگر شما فکر می کنم از آن آسان است، سطح مبتدی را انتخاب کنید.
- یک عنوان انتخاب کنید.

و آن!

با تشکر از شما برای سهم خود را.
این خواهد بود که یک پایگاه داده بزرگ برای کاربران چند زبانی باشگاه و زبان آموزان در سراسر جهان!

مباحث مرتبط: