Kuidas lisada video?  • Bad translation?
    Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph) & Become VIP!
See võib olla väga kasulik kõigile PolyglotClub kasutajate leida mõned asjakohased ja tõhusad video õpetused keeleõpet. Kõik polüglottide Club Members võib lisada video materjale, mis nende arvates huvitav, kuidas antud keeles. Nii, siis aitab hoones tugev ja usaldusväärne pedagoogilise backup kogu polüglottide Club ühenduses.

Koduleheküljed nagu youtube.com , dailymotion.com ... anda just seda. Kuigi need veebilehed ei ole suunatud konkreetselt võõrkeeleinspektorite, kuid nad pakuvad sadu videoid, mis on seotud keele õppimise / õpetamise.

Nagu keeleõppija, sa tead, et see on teie enda huvides ära kasutada kõik ja iga teabeallikas, et arendada oma oskusi sihtkeele. Nii, kas jagada ülejäänud polüglottide Club ühenduse videos, mis töötas parim teiega, et teid on õpetanud kõige; ühe sõnaga, videoid, mis tõi teid midagi, mis aitas teil oma õppimist.

Lisa uus video NOW!
Mine läbi järgmised sammud, et lisada oma video:

- Leia hea ja huvitav keeleõppe video. Võite otsida huvitavaid, kasulik ja hea kvaliteediga keeleõpet video mitmeid veebisaite. Loetelu veebisaite, mida saab kasutada polüglottide Club . Kui olete leidnud õige video, valige video veebilehel rippmenüüst ja kleebi video URL kasti. PALUN, ärge postitage Sobimatute videote VÕI vulgaarne SISU: me ei nõustu Videod solvavat materjali.
- Valige õige keel tasandil rippmenüüst. Kui arvad, et see video on raske mõista, valida kõrgtasemel. Kui te arvate, see on lihtne, valida algaja tasemel.
- Vali tiitli.

Ja ongi kõik!

Tänan teid teie panuse eest.
See on suur andmebaas polüglottide Club kasutajaid ja keeleõppijate maailma!

Related topics:

Comments
  • 0 Kommentaarid