Ako zverejniť video?  • Bad translation?
    Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph) & Become VIP!
To môže byť veľmi užitočné pre všetkých užívateľov PolyglotClub nájsť nejaké relevantné a efektívne video tutoriály pre výučbu jazykov. Všetky Polyglot Club Členovia môžu pridať video materiály, ktoré považujú za zaujímavé dozvedieť sa konkrétny jazyk. Týmto spôsobom, budete prispievať k budovaniu silného a spoľahlivého pedagogickej pre zálohovanie celého Polyglot klubu Spoločenstva.

Webové stránky, ako je youtube.com , dailymotion.com ... poskytujú práve to. Aj keď tieto webové stránky nie špecificky zamerané na výučby cudzích jazykov, a napriek tomu ponúkajú stovky videí, ktoré sa týkajú jazykového vzdelávania / učenia.

Ako sa učia jazyky, viete, že je to vaše vlastné záujem využívať všetky a každý zdroj informácií, s cieľom rozvíjať svoje zručnosti v cieľovom jazyku. Takže sa podeliť s ostatnými o Polyglot klubu Spoločenstva, videá, ktorá pracovala najlepšie s vami, ktoré vám najviac učil; jedným slovom, videá, ktorá vám priniesla niečo, čo vám pomohol v učení.

Pridať nové video TERAZ!
Prejdite nasledujúcich krokov pridať video:

- Nájsť dobrú a zaujímavú výučbu jazykov videa. Môžete vyhľadávať zaujímavé, užitočné a dobré jazykové kvality vzdelávacích videa na niekoľkých webových stránkach. zoznam webových stránok, ktoré možno použiť s Polyglot klubu . Potom, čo ste si našli správne videá, vyberte web video v rozbaľovacom zozname a vložte adresu URL videa do poľa. Budeme radi, keď POST nevhodná videa alebo s vulgárnym OBSAHU: neakceptujeme videá s urážlivým obsahom.
- Vyberte správnu jazykovú úroveň v rozbaľovacom zozname. Ak si myslíte, že toto video, je ťažké pochopiť, vyberte pokročilej úrovni. Ak si myslíte, že je to ľahké, vyberte začiatočníckej úrovni.
- Vyberte titul.

A je to!

Ďakujeme vám za váš príspevok.
To bude veľká databáza pre užívateľa Polyglot Club a študentov jazykov po celom svete!

Related topics:

Comments
  • 0 Komentáre