Jak zveřejnit video?  • Bad translation?
    Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph) & Become VIP!
To může být velmi užitečné pro všechny uživatele PolyglotClub najít nějaké relevantní a efektivní video tutoriály pro výuku jazyků. Všechny Polyglot Club Členové mohou přidat video materiály, které považují za zajímavé dozvědět se konkrétní jazyk. Tímto způsobem, budete přispívat k budování silného a spolehlivého pedagogické pro zálohování celého Polyglot klubu Společenství.

Webové stránky, jako je youtube.com , dailymotion.com ... poskytují právě to. I když tyto webové stránky nejsou specificky zaměřeny na výuky cizích jazyků, a přesto nabízejí stovky videí, které se týkají jazykového vzdělávání / učení.

Jako se učí jazyky, víte, že je to vaše vlastní zájem využívat všechny a každý zdroj informací, s cílem rozvíjet své dovednosti v cílovém jazyce. Takže se podělit s ostatními o Polyglot klubu Společenství, videa, která pracovala nejlépe s vámi, které vám nejvíce učil; jedním slovem, videa, která vám přinesla něco, co vám pomohl v učení.

Přidat nové video TEĎ!
Projděte následujících kroků přidat video:

- Najít dobrou a zajímavou výuku jazyků videa. Můžete vyhledávat zajímavé, užitečné a dobré jazykové kvality vzdělávacích videa na několika webových stránkách. seznam webových stránek, které lze použít s Polyglot klubu . Poté, co jste si našli správné videa, vyberte web video v rozevíracím seznamu a vložte adresu URL videa do pole. Budeme rádi, když POST nevhodná videa nebo s vulgárním OBSAHU: neakceptujeme videa s urážlivým obsahem.
- Vyberte správnou jazykovou úroveň v rozevíracím seznamu. Pokud si myslíte, že toto video, je těžké pochopit, zvolte pokročilé úrovni. Pokud si myslíte, že je to snadné, vyberte začátečnické úrovni.
- Vyberte titul.

A je to!

Děkujeme vám za váš příspěvek.
To bude velká databáze pro uživatele Polyglot Club a studenty jazyků po celém světě!

Related topics:

Comments
  • 0 Komentáře