Як додати відео?  • Bad translation?
    Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph) & Become VIP!
Це може бути дуже корисно для всіх користувачів PolyglotClub знайти деякі відповідні та ефективні відеоуроки для вивчення мови. Всі Поліглот Члени клубу можуть додати відео матеріали, які вони вважають цікаво дізнатися конкретну мову. Таким чином, ви будете сприяти у побудові сильного та надійного педагогічної резервного копіювання для всієї Поліглот Клуб співтовариство.

Сайти, як youtube.com , dailymotion.com ... забезпечити саме це. Хоча ці сайти не спрямована спеціально на освіту іноземною мовою, але вони пропонують сотні відео, що відносяться до мовної навчання / викладання.

Як вивчаю мови, ви знаєте, що це ваша власна зацікавленість використовувати всі і кожен джерело інформації, для того, щоб розвивати свої навички в цільовому мовою. Так що, поділитися з іншими Поліглот Клуб співтовариство відео, які працювали краще з вами, що навчив вас найбільше; одним словом, відео, які приніс тобі дещо допомогло вам у вашому навчанні.

Додати нове відео зараз!
Пройдіть наступні кроки, щоб додати відео:

- Знайти хорошого і цікавого вивчення мови відео. Ви можете шукати цікаве, корисне і гарна мова якісного навчання відео на декількох сайтах. Список сайтів, які можна використовувати з Поліглот клубу . Після того, як ви знайшли правильну відео, виберіть відео сайт у списку і вставте URL відео в поле. БУДЬ ЛАСКА, не публікуйте Поскаржитись відео або вульгарні Зміст: МИ НЕ ПРИЙМАЄМО відео з образливого змісту.
- Виберіть правильний рівень мови в випадаючому списку. Якщо ви думаєте, що це відео є важко зрозуміти, вибрати просунутого рівня. Якщо ви думаєте, що це легко, вибрати рівень новачка.
- Виберіть назву.

І ось воно що!

Спасибі за ваш внесок.
Це буде великий бази даних для користувачів Поліглот клубу і вивчають мову по всьому світу!

Пов'язані теми: