כיצד לפרסם וידאו?  • Bad translation?
    Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph) & Become VIP!
זה יכול להיות מאוד מועיל עבור כל משתמשי PolyglotClub למצוא כמה מדריכי וידאו רלוונטיים ויעילים ללימוד שפה. כל Polyglot חברי המועדון יכולים להוסיף חומרי וידאו שהם רואים מעניינים ללמוד שפה מסוימת. בדרך זו, תוכל לתרום בבניין של גיבוי פדגוגי חזק ואמין לכל Polyglot מועדון הקהילה.

אתרים כמו youtube.com, dailymotion.com ... לספק בדיוק את זה. למרות שהאתרים אלה אינם נועדו במיוחד חינוך בשפה זר, ובכל זאת הם מציעים מאות קטעי וידאו הקשורים ללמידה / הוראת שפה.

כלומד שפה, אתה יודע שזה העניין שלך כדי לנצל את כל וכל מקור המידע, על מנת לפתח את היכולות שלך בשפת היעד. אז, חולק עם שאר Polyglot מועדון קהילת קטעי הווידאו שעבד הכי טוב איתך, שלימד אותך ביותר; במילה אחת, קטעי הווידאו שהביאו לך משהו שעזר לך בלמידה שלך.

הוסף וידאו חדש עכשיו!
לעבור את השלבים הבאים כדי להוסיף את הסרטון שלך:

- מצא את וידאו לימוד שפה טוב ומעניין. אתה יכול לחפש וידאו לימוד שפת QUALITY מעניין, שימושי וטוב בכמה אתרים. רשימה של אתרים שאתה יכול להשתמש עם Polyglot מועדון. ברגע שמצאת וידאו מתאים, בחר בוידאו באתר האינטרנט ברשימה הנפתחת ולהדביק את כתובת האתר של סרטון בתיבה. אנא, אל תפרסמו סרטונים הולמים או עם תוכן וולגרי: גם אנחנו לא נקבל קטעי וידאו עם תוכן פוגעני.
- בחר את רמת השפה הנכונה ברשימה הנפתחת. אם אתה חושב שהסרטון הזה הוא קשה להבנה, לבחור את הרמה המתקדמת. אם אתה חושב שזה קל, לבחור את רמת המתחילים.
- בחר כותרת.

וזהו זה!

תודה על התרומה שלך.
זה יהיה נהדר עבור משתמשי בסיס הנתונים Polyglot מועדון ולומדי שפה בעולם!

Related topics:

Comments
  • 0 תגובות