Pomoc

Jak zamieścić film?To może być bardzo pomocne dla wszystkich użytkowników PolyglotClub aby znaleźć odpowiednie i skuteczne samouczki wideo do nauki języków obcych. Wszystko Polyglot Członkowie Klubu mogą dodać materiały wideo, które uznają za interesujące, aby dowiedzieć się określonym językiem. W ten sposób można przyczynić się do budowania silnej i niezawodne tworzenie kopii zapasowych pedagogicznej dla całego klubu Polyglot Wspólnoty.

Strony internetowe takie jak youtube.com , dailymotion.com ... dostarczyć tylko to. Mimo, że te strony nie są specjalnie ukierunkowane na kształcenie w języku obcym, ale oferują setki filmów dotyczących języka nauczania / uczenia się.

Jako uczeń języka, wiesz, że to jest twój własny interes wykorzystać wszystkich i do wszystkich źródeł informacji, w celu rozwijania swoich umiejętności w języku docelowym. Tak, zgadzam się z resztą Polyglot Klubu Wspólnoty filmów, które najlepiej pracował z tobą, że Cię uczył najbardziej; jednym słowem, filmy, które przyniósł coś, co pomogło Ci w nauce.

Dodaj nowy film TERAZ!
Przejść przez następujące kroki, aby dodać swój film:

- Znajdź dobry i ciekawy film nauki języka. Możesz wyszukać interesujący, przydatnych i DOBREJ JAKOŚCI nauki języka video na kilka stron internetowych. Lista stron internetowych można używać z Polyglot klubu . Po znalezieniu właściwego pliku wideo, wybierz stronę wideo z listy rozwijanej i wkleić adres URL wideo w polu. PROSZĘ NIE POST nieodpowiednie filmy lub Z wulgarnych treści: Nie będziemy akceptować wideo z obraźliwymi treściami.
- Wybierz poziom odpowiedni język z listy rozwijanej. Jeśli uważasz, że ten film jest trudny do zrozumienia, wybrać poziom zaawansowany. Jeśli uważasz, że to jest proste, wybrać poziom początkujący.
- Wybierz tytuł.

I to jest to!

Dziękujemy za udział.
To będzie świetna baza dla użytkowników Polyglot Klubu oraz osób uczących się języków na całym świecie!

Podobne wątki: