راهنمایی

رویکرد باشگاه پلی‌گلات چیست؟در PolyglotClub، ما معتقدیم که تبادل زبان بین زبان مادری غیر از هر زبان است حداقل به عنوان با ارزش به عنوان یک ارز های یک یا چند زبان مادری. فکر می کنم جهانی! امروزه، یک زبان مانند انگلیسی بیشتر در استفاده از میان غیر بومی از افراد بومی است. و همین را هم برای زبان های دیگر معمولا استفاده می شود. یادگیرنده زبان خارجی باید 'آگاهی زبان' توسعه، که شده است، آموزش زبان های خارجی است که گسترده و عمیق است. زبان مادری را در انحصار زبان مادری خود را نداشته باشند، و نه از فرهنگ خود.
بسیاری از زبان مادری غیر که به خوبی با زبان و فرهنگ مقصد آشنا می توانید آنها را نیز به عنوان یک مادری آموزش.
PolyglotClub شما را تشویق می کند به بررسی باورها و نگرش خود را در مورد زبان های خارجی، و اثرات این در استفاده از زبان، یادگیری، و آموزش داشته باشد.
این برداشت ضروری است، در حالی که همه آنها repercutions در رفتار زندگی روزمره مردم و روابط بین فردی و بین گروهی خود.
اگر شما هر گونه اشتباه در مورد این رویکرد، لطفا خواندن پاراگراف زیر کلیک کنید. ما تضمین نتایج فوری!
چند هفته اول، شما ممکن است بر روی کلمات تلو تلو خوردن، اشتباه، و احساس خجالت. اما آن است تا شما را به نوبه خود این سرخوردگی به انگیزه بیشتر برای مطالعه و صحبت می کنند، بررسی و تمرین!
در طول تبادل زبان، اگر شما شریک زبان مادری خود را می داند، ما اصرار دارند که زبان مادری خود را تنها باید مجاز به روشن تک / کلمات جدا شده.
با این حال، آن را باید مبتدیان و یا کاربرانی که به این روش استفاده نمی شود دلسرد نشد. این روش طراحی شده است برای اطمینان از حداکثر عملکرد در زبان مقصد و حداقل امکان استفاده از زبان مادری خود را.
در نهایت، این قانون ساده خواهد شد شرکت کنندگان را قادر به مطالعه در نقطه تمرکز می کنند. مهم نیست اگر تبادل زبان است نسبت به مبتدیان، متوسط ​​و یا زبان آموزان پیشرفته بشود. همه دانش آموزان زبان نیاز به آموزش به صورت خوراکی، بدون در نظر گرفتن مهارت های خود را.
پیدا کردن در مورد مفهوم 'گوش فعال'.
ما خیلی دوست دارم برای شنیدن / خواندن انتقادات و پیشنهادات خود را در این ایده ها. لطفا ترک یک نظر زیر.
ما امیدواریم که که بحث ایده هایی که ممکن است پس امدن مفید برای جامعه PolyglotClub به عنوان یک کل خواهد بود.
با تشکر از شما برای حمایت از ما در ساخت PolyglotClub همیشه موثرتر و مفید!

مباحث مرتبط:

Comments