Pomoc

NEW ARTICLE

Čo je to PolyglotClub prístup?V PolyglotClub, veríme, že výmena jazyk medzi non-rodení hovorcovia akéhokoľvek jazyka je prinajmenšom rovnako hodnotné ako výmena predstavovať jednu alebo viac rodených hovorcov. Mysli globálne! V súčasnej dobe, ako je jazyk, angličtina je ešte v použití medzi non-domorodcami, ako domorodci. A to isté platí aj pre ostatné bežne používané jazyky. Cudzí jazyk sa učia by mala vypracovať 'jazykovú vedomie', to znamená, že cudzí jazyk vzdelanie, ktoré je široký a hlboký. Rodení hovorcovia nemajú monopol na ich materinského jazyka, ani ich kultúry.
Veľa non-rodení hovorcovia, ktorí sú dobre oboznámení s cieľového jazyka a kultúry môžu naučiť je, rovnako ako domorodec.
PolyglotClub Vás vyzýva, aby preskúmala svoje názory a postoje, o cudzích jazykov, a ich účinkov na používanie jazyka, učenia a vyučovania.
Tieto vnemy sú nevyhnutné, pretože všetci majú repercutions na správanie každodenného života ľudí a ich medziľudských a v podnikoch vzťahov.
Ak máte akékoľvek obava o tomto prístupe, prečítajte si prosím nižšie uvedené body. Zaručujeme okamžité výsledky!
Prvých pár týždňov, môžete naraziť na slová, robia chyby, a cítiť sa trápne. Ale to je len na vás, aby túto frustráciu na ďalšiu motiváciu k štúdiu a hovoriť, recenzie a praxe!
Počas výmeny jazykov, ak si partnera pozná svoj rodný jazyk, trváme na tom, že váš materinský jazyk by malo byť povolené len na objasnenie jednotlivých / izolovaných slov.
Napriek tomu by to nemalo odradiť začiatočníkov alebo členmi, ktorí nie sú zvyknutí na tento prístup. Táto metóda je určená pre zaistenie maximálnej praxe v cieľovom jazyku a najmenším používanie vášho materinského jazyka.
V konečnom dôsledku sa toto jednoduché pravidlo umožní účastníkom sústrediť sa na štúdium v ​​bode. Nezáleží na tom, či výmena jazyk je zameraný na začiatočníkov, stredne pokročilých a pokročilých. Všetky jazykové študenti potrebujú trénovať ústne, bez ohľadu na ich znalosti.
Informujte sa o koncepte 'Aktívny Ear'.
Boli by sme radi počuť / čítať váš názor na tieto myšlienky. Prosím, zanechajte komentár nižšie.
Dúfame, že diskusia o nápady, ktoré môžu nasledovať bude prínosom pre PolyglotClub Spoločenstvo ako celok.
Ďakujem vám za podporu pri realizácii PolyglotClub čoraz účinnejšie a užitočné!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 2  1 All