Abi

NEW ARTICLE

Mis on PolyglotClub lähenemine?At PolyglotClub usume, et keele vahetamine vahel ei ole emakeel iga keel on vähemalt sama väärtuslik kui vahetada featuring üks või mitu emakeel. Mõtle globaalselt! Tänapäeval keeles nagu inglise keel on rohkem kasutusel mitte-põliselanikud kui põliselanikud. Ja sama kehtib ka muul üldkasutataval keeles. Võõrkeele õppija peaks töötama 'keel teadlikkust', see tähendab, et võõrkeeleinspektorite mis on lai ja sügav. Keelt emakeelena kõnelevad inimesed ei ole monopol oma emakeelt ega oma kultuuri.
Paljud mitte-emakeel, kes on hästi kursis eesmärgi keele ja kultuuri saab õpetada neile samuti emakeelena.
PolyglotClub julgustab sind uurida oma uskumusi ja suhtumist võõrkeelte ja mõju need avaldada keelekasutuse õppimist ja õpetamist.
Need arusaamad on olulised, sest nad kõik on repercutions läbiviimise kohta inimeste igapäevaelu ja nende inimsuhete ja elimineerimata suhted.
Kui teil on mingeid Kahtlus umbes selline lähenemine, lugege punktid allpool. Tagame koheseid tulemusi!
Esimestel nädalatel, võite sattuma sõnu, teevad vigu, ja tunnen piinlikkust. Aga see on kuni teil muuta see pettumust ka edasise motivatsiooni õppida ja rääkida, vaadata ja harjutada!
Ajal keelt vahetada, kui te partner teab oma emakeeles, nõuame, et teie emakeel peaks olema lubatud ainult selgitada ühe / üksikutest sõnadest.
Ometi ei tohiks takistada algajatele või liikmed, kes ei ole harjunud seda lähenemist. See meetod on mõeldud, et tagada maksimaalne tava sihtkeeles ja võimalikult vähe kasutada oma emakeelt.
Lõppkokkuvõttes lihtne reegel võimaldab osalejatel keskenduda uuring punkti. Ei ole oluline, kui keel vahetus on suunatud algajad, kesktase või edasijõudnutele. Kõik keeleõppijad peavad treenima suuliselt, sõltumata nende oskus.
Uuri mõiste 'Active Kõrva'.
Meile meeldiks kuulda / lugeda tagasisidet neid ideid. Palun jätke kommentaari alla.
Loodame, et arutelu ideid, mis võivad kergesti tekkida oleks kasulik PolyglotClub ühenduse kui terviku.
Täname, toetades meil teha PolyglotClub veelgi tõhusamaks ja abivalmis!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 2  1 All