Допомога

Який підхід Поліглот Клубу?У PolyglotClub, ми вважаємо, що мовний обмін між не-носіями будь-якої мови, принаймні цінно, як обмін за участю одного або декількох носіїв мови. Думай глобально! В даний час, мова, як англійська є більше у використанні серед немісцевих, ніж місцевих жителів. І те ж саме для інших широко використовуваних мовах. Іноземна мова учень повинен розробити 'мовної свідомості', тобто, іноземна мова освіти, широка і глибока. Рідні динаміки не мають монополії на їхній рідній мові, ні їхньої культури.
Багато не-носіями мови, які добре знайомі з цільовою мови і культури можуть навчити їх, а також уродженець.
PolyglotClub закликає вас досліджувати ваші переконання і ставлення до іноземних мов, а також наслідки вони мають на використанні мов, навчання і викладання.
Ці уявлення є суттєвими, так як всі вони мають repercutions з ведення повсякденного життя людей і їх міжособистісних і міжгрупових відносин.
Якщо у вас є які-небудь побоювання з приводу такого підходу, будь ласка, прочитайте наступні абзаци. Ми гарантуємо швидкі результати!
Перші кілька тижнів, ви можете наштовхнутися на словах, робити помилки, і почувати себе ніяково. Але це до вас, щоб перетворити це розчарування в подальшій мотивації для вивчення і говорити, відгук і практика!
Під час мовного обміну, якщо ви партнер знає свою рідну мову, ми наполягаємо, що ваша рідна мова має бути дозволений тільки уточнити одномісних / окремі слова.
Тим не менш, це не повинно перешкоджати новачкам або членів, які не звикли до такого підходу. Цей метод розроблений, щоб забезпечити максимальну практику в цільовому мовою і найменш можливого використання на Вашій рідній мові.
У кінцевому рахунку, це просте правило дозволить учасникам зосередитися на вивченні в точці. Це не має значення, якщо мовний обмін спрямована на початківців, проміжних і просунутих учнів. Всі студенти мовних потрібно тренуватися в усній формі, незалежно від їх кваліфікації.
Дізнайтеся більше про концепцію 'активного вухо'.
Ми хотіли б почути / прочитати вашу думку про цих ідей. Будь ласка, залиште коментар нижче.
Ми сподіваємося, що обговорення ідей, які можуть виникати в буде корисно для PolyglotClub співтовариства в цілому.
Thank you for supporting us in making PolyglotClub ever more effective and helpful!

Пов'язані теми: