pagalba

NEW ARTICLE

Kas yra PolyglotClub požiūris?Tuo PolyglotClub, mes manome, kad kalbų mainų tarp kitakalbių bet kalba yra ne mažiau vertinga, nes biržoje featuring vieną ar daugiau gimtoji. Galvok globaliai! Šiandien, kaip ir anglų kalba yra daugiau vartojimą tarp vietinių gyventojų, nei vietinių gyventojų. Ir pats pasakytina ir apie kitų dažniausiai vartojamų kalbų. Užsienio kalbų besimokančiųjų turėtų parengti 'kalbos žinias', tai yra, užsienio kalbų mokymo, kad yra plati ir gili. Gimtoji neturi gimtosios kalbos monopolį, nei jų kultūrą.
Daugelis ne gimtoji, kurie yra gerai susipažinę su tiksline kalba ir kultūra gali išmokyti juos taip pat gimtoji.
PolyglotClub skatina jus ištirti savo įsitikinimus ir pažiūras apie užsienio kalbomis, ir šie reiškiniai turėti kalbos vartojimas, mokymosi ir mokymo.
Šie suvokimai yra labai svarbūs, nes jie visi turi repercutions nuo žmonių kasdieniniame gyvenime ir jų tarpasmeninių ir INTERGROUP santykių elgesio.
Jei turite kokių nors abejones apie šį metodą, perskaitykite toliau pateiktus punktus. Mes garantuojame greitų rezultatų!
Pirmąsias kelias savaites, Jums gali suklupti žodžių, klysti ir jaustis sutrikę. Bet tai yra iki jums įjungti šią nusivylimas į toliau motyvacijos mokytis ir kalbėti, peržiūrą ir praktika!
Per kalbų mainų, jei partneris žino savo gimtąją kalbą, mes reikalaujame, kad jūsų gimtoji kalba, turėtų būti leidžiama tik paaiškinti vieno / izoliuotus žodžius.
Vis dėlto, tai neturėtų trukdyti pradedantiesiems arba narių, kurie nėra naudojami šiam požiūriui. Šis metodas yra skirta užtikrinti maksimalų praktiką tiksline kalba ir kuo mažiau naudoti savo gimtąja kalba.
Galų gale, tai paprasta taisyklė leis dalyviams sutelkti dėmesį į tašką tyrime. Nesvarbu, ar kalba keitimasis yra orientuota į pradedantiesiems, tarpinių arba pažengusiems. Visos kalbos studentams reikia mokyti žodžiu, nepriklausomai nuo jų mokėjimo.
Sužinokite apie 'Active Ear' koncepcija.
Mes norėtume išgirsti / perskaityti jūsų atsiliepimus apie šias idėjas. Prašome palikti komentarą žemiau.
Tikimės, kad idėjų, kurios gali įvykti diskusijos bus naudingas PolyglotClub Bendrijai kaip visumai.
Dėkojame už paramą mūsų priėmimo PolyglotClub vis veiksminga ir naudinga!

Related topics:

Comments