עזרה

NEW ARTICLE

מהי גישת PolyglotClub?בPolyglotClub, אנו מאמינים כי החלפת שפה בין הדוברים שאינם ילידי הארץ של כל שפה היא לפחות יקר-ערך כמו חילופי הכוללים רמקולים אחד או יותר ילידים. חושבים עולמי! כיום, שפה כמו אנגלית היא יותר בשימוש בקרב לא-ילידים מאשר ילידים. וכנ'ל לגבי שפות נפוצות אחרות. הלומד שפה זרה צריכים לפתח 'מודעות שפה', כלומר, חינוך שפה זרה שהוא רחב ועמוק. אין לי דוברים את המונופול של שפת אמם, ולא מהתרבות שלהם.
שאינו דוברי רב אשר מכירים היטב את שפת היעד והתרבות יכולה ללמד אותם, כמו גם ילידים.
PolyglotClub מעודד אותך לחקור את נושא האמונות והעמדות שלך על שפות זרות, ואת ההשפעות הללו יש בשימוש בשפה, למידה והוראה.
תפיסות אלו הן חיוניות, כמו לכולם יש repercutions על ההתנהלות של חיי היומיום של אנשים והיחסים בין-אישיים ובין-קבוצתי שלהם.
אם יש לך חשש לגבי גישה זו, אנא קרא את הסעיפים שלהלן. אנו מבטיחים תוצאות מיידיות!
בשבועות הראשונים, ייתכן שתיתקלו במילות, עושים טעויות, ומרגישים נבוך. אבל זה תלוי בך כדי להפוך את התסכול הזה למוטיבציה נוספת כדי ללמוד ולדבר, ביקורת ולהתאמן!
במהלך חילופי שפה, אם אתה שותף יודע השפה האם שלך, אנו עומדים על כך שהשפה האם שלך צריך להיות מותרת רק כדי להבהיר מילות בודדות / בודדות.
ובכל זאת, זה לא צריך להרתיע מתחילים או חברים שאינם משמשים לגישה זו. שיטה זו נועדה להבטיח תרגול מרבי בשפת היעד ואת השימוש האפשרי לפחות של השפה האם שלך.
סופו של דבר, כלל פשוט זה יאפשר למשתתפים להתמקד במחקר בנקודה. זה לא משנה אם החלפת השפה מיועדת למתחילים, ביניים או לומדים מתקדמים. כל תלמידי השפה צריכים לאמן בעל פה, ללא קשר למיומנות שלהם.
גלו על הרעיון של 'אוזן פעילה'.
נשמח לשמוע / לקרוא את המשוב שלך על רעיונות אלה. נא להשאיר תגובה למטה.
אנו מקווים שהדיון של רעיונות שעשויים להתחולל יהיה מועיל לקהילת PolyglotClub בכללותו.
תודה על בתמיכה בנו בעשיית מועדון פוליגלות יותר תומך ועוזר!

Related topics:

Comments