עזרה

NEW ARTICLE

מה הם שירותי הסמל האישיים של Polyglot המועדון?שירותים מקוונים, בניגוד לשירותים מקוונים, הם פעילות בחיים אמיתית. פוליגלוט מועדון מעודד את הקבוצה של אירועים תרבותיים ולשוניים ברחבי העולם. אירועים אלה הם הקלו על ידי רשת של 'ארץ' או מנהלי 'אזור'. מנהלים אלה נבחרו על בסיס הכישורים והמוטיבציה שלהם. כיצד להפוך למנהל מועדון פוליגלוט?

פוליגלוט מועדון מעודד את חבריה למבנה הפעילות מקוונת שלהם באופן הבא:
- PLOC: פוליגלוט אוהב תרבויות (מפגשים תרבותיים) או 'פוליגלוט בתי קפה'. זהו מפגש בין תרבותי המאפשר לחברים כדי לטפל בבעיות שפה ותרבות. או לדבר על כל נושא בשפה שהם בוחרים.
- PLUC: פוליגלוט ארוחה משותף (מפגשים קולינריים ותרבותיים) או 'פיקניקים לשוניים'. 'ארוחת ערב הארוחה המשותפת' היא טיפוסית בארצות הברית. זהו מפגש סביב שולחן שהמשתתפים למלא עם אוכל ושתייה לחלוק עם כל האורחים. הדגש הוא על המגוון הקולינרי ואנו מעודדים את חברים כדי לגלות את ההתמחויות של אזור המוצא שלהם.
- לשוניים צדדים: ריקוד ערב עם מקום לשפה וחילופי תרבות.
- לשוניים טיולים: טיולים המאורגנים בין חברים
- Plac: מחלקת שפת פוליגלוט (קבוצת פעילות תקשורתית). זה לא ברמת שפה מסורתית, שכן שום דבר לא לימד באופן רשמי. Plac הוא מפגש של חברים המעוניינים באותה השפה ותרגול אוראלי מוטיבציה של השפה בפעילויות תקשורתיות. פעילות זו יכולה להיות משולה לכיתת שיחה בשפה מסוימת.
- PLEC: Polyglot הרצאות כנסים (נסים בין-תרבותיים). קריאה, הרצאות ודיונים תרבותיים מאורגנים באופן ספונטני על ידי חברים במקומות מתאימים. PLEC הוא לשפר את הידע והבנה של תרבויות זרות.
- PLIC: Polyglot חי מקהלת (קבוצת שירה בינלאומית). בPLIC, אנו מוצאים בין חברי מוזיקאים אחד או יותר, זמרים, וכל משתתף אחר שרוצה ליהנות מהאווירה והבידור. המטרה היא לשתף את השמחה של השירה בכל השפות.

בפריז, PLOC (בתי קפה Polyglot) מוחזקים על 3 פעמים בשבוע עם, על, 120 משתתפים ממוצע. 'הצדדים Polyglot' מתקיימים בכל שבת. 'טיולים Polyglot' מתקיימים פעמיים בחודש. במהלך הקיץ, PLUC (Polyglot פיקניקים) מוחזק בכל יום ראשון. כמה אירועים מיוחדים עשויים לגייס עד 600 polyglots! בדקו את רשימת פגישות Polyglot הבאות בפריז.

Related topics:

Comments