Pomoc

Czym są usługi offline serwisu Polyglot Club?Usługi offline, w przeciwieństwie do usług wirtualnych, dotyczą zajęć "na żywo". Polyglot Club zachęca do tworzenia imprez kulturalnych i spotkań językowych na całym świecie. Spotkania te są ułatwione dzięki sieci Administratorów na każdy "Kraj" lub "Region". Administratorzy są wybierani na podstawie ich kompetencji oraz motywacji. Jak zostać administratorem serwisu Polyglot Club?

Polyglot Club zachęca swoich czlonków do organizacji własnych zajęć offline, poprzez:
- PLOC : Polyglot Loves Cultures (Spotkania Kulturalne) lub "Polyglot Cafés". Takie miedzykulturowe spotkanie pozwala członkom zaangażować się w kwestie językowe i kulturowe. Lub po prostu porozmawiać na dowolny temat w wybranym języku.
- PLUC : Polyglot Potluck (kulinarne i kulturalne spotkania) lub 'Pikniki Polyglot'. 'Kolacja Potluck' jest typowe w Stanach Zjednoczonych. To spotkanie przy stole, że uczestnicy wypełniają się jedzenie i napoje do akcji z wszystkich gości. Nacisk kładziony jest na kulinarnej różnorodności i członkowie są zachęcani do odkrywania specjałów ich regionie pochodzenia.
- Polyglot Strony : wieczór taneczny z miejscem na języku i wymiany kulturalnej.
- Polyglot Wycieczki : Wycieczki organizowane między członkami
- PLAC: Class Language Polyglot (komunikatywna grupy działania). To nie jest tradycyjna klasa językowa, ponieważ nic nie jest prowadzone formalnie. PLAC jest spotkanie członków zainteresowanych w tym samym języku i zmotywowanych praktyki ustnej języka w działaniach komunikacyjnych. To działanie można porównać do klasy konwersacji w danym języku.
- Płeć : Polyglot Wykłady Konferencje (konferencje międzykulturowy). Odczyty, wykłady i dyskusje organizowane spontanicznie przez międzykulturowe członków w odpowiednich miejscach. Płeć jest poprawa wiedzy i zrozumienia innych kultur.
- plic : Polyglot żywo Chór (Międzynarodowa grupa śpiew). W plic, znajdujemy wśród członków jednego lub więcej muzyków, śpiewaków i innych uczestników, kto chce cieszyć się atmosferą i rozrywki. Celem jest, aby dzielić się radością śpiewania we wszystkich językach.

W Paryżu, PLOC (Polyglot Kawiarnie) odbywają się 3 razy w tygodniu o średnio 120 osób. 'Polyglot Strony' odbywają się w każdą sobotę. 'Polyglot Podróże' odbywają się dwa razy w miesiącu. Latem płuc (Polyglot Pikniki) odbywają się w każdą niedzielę. Niektóre wydarzenia specjalne mogą zmobilizować do 600 poliglotów! Sprawdź listę najbliższych Polyglot spotkania w Paryżu.

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1 All