Pomoc

Czym są usługi online serwisu Polyglot Club?Strona PolyglotClub.com oferuje swoim członkom następujące usługi:

- Znajomi: Szukaj partnerów do wymiany językowej i kontaktuj się z nimi poprzez nasz wewnętrzny komunikator. Szukaj znajomych!
- Korekty: otrzymaj poprawki online od native speaker'ów i pomóż innym pisząc poprawki i komentarze. Otrzymaj korekty już teraz!
- Czat : wielojęzyczna rozmowa online z uslugą tłumaczeń w czasie rzeczywistym. Sieć moderatorów czatu obecna prawie 24 godziny na dobę. Wejdź na czat!
- Pytania: Pytania dotyczące wymiany językowej oraz nauki i nauczania języków. Posty są kontrolowane przez moderatorów językowych. Zadaj pytanie i otrzymaj odpowiedź już teraz!
- Forum : Forum temat i język do wymiany pomysłów i porad na temat nauki języków obcych. Posty są weryfikowane przez sieć moderatorów. Wyślij wiadomość teraz!
- Filmy: Filmy do nauki języków uporządkowane według języka i poziomu. Jakość filmu jest gwarantowana przez system punktacji. Oglądaj filmy już teraz!
- Wielojęzyczny interfejs: Strona Polyglot Club jest tłumaczona na ponad 100 języków poprzez system współpracy. Dołącz do Zespołu Tłumaczy!

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1  1  1 All