Czym jest "PolyglotClub"?  • Bad translation? Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph) & Become VIP!
Witaj w Polyglot Club, Socjalnej Sieci Wymiany Językowej.
Dzięki tej stronie społeczność Polyglot Club umożliwia naukę języków obcych na całym świecie. Członkowie Polyglot Club mogą dzielić się wiedzą i pomysłami odnośnie któregokolwiek języka czy kultury, zarówno online (Wymiana Online), jak i twarzą w twarz (Wymiana Offline).
Serwis Polyglot Club jest dostępny dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, statusu społecznego, czy poziomu, na jakim zna język. Wszyscy użytkownicy, z różnych krajów, mówiący różnymi językami (w tym dialektami i językami mniejszości narodowych) są mile widziani.
Serwis Polyglot Club interesuje się też szkolnictwem, instytutami językowymi i uczelniami wyższymi.
Strona Polyglot Club może być platformą internetową dla wszystkich uczących się języków, umożliwiając im wykorzystanie wiedzy w praktyce, pisząc i mówiąc.
Na stronie mamy przedstawicieli wszystkich krajów i potencjalnie wszystkich języków świata. W dniu dzisiejszym nasza strona przetłumaczona jest na ponad 80 języków i może pochwalić się ponad 400 tys. użytkowników ze 151 krajów (dane z czerwca 2013 r.).
Dołącz do nas, jeśli:
- chcesz uczyć się nowego języka i, aby udoskonalić swoje umiejętności, wymieniać się wiedzą zarówno z osobami, których język ten jest językiem ojczystym, jak i tymi, którzy uczą się go dodatkowo.
- jesteś uczniem, studentem, emigrantem lub dużo podróżujesz.
- interesujesz się językami obcymi lub masz ochotę odkryć inne kultury - tu jest twoje miejsce!
Polyglot Club umozliwia znalezienie partnera do ćwiczeń wymiana językowa.
Możesz tu znaleźć przyjaciół korespondencyjnych zgodnie z twoim wiekiem, płcią, miejscem zamieszkania, zainteresowaniami ...
Dowiedz się więcej na temat celów serwisu PolyglotClub
Dowiedz się, czym jest "Filozofia serwisuPolyglotClub"
  • FAQ Author: vincentvincent profile picture Jun 16, 2013 @ 20:31

Podobne wątki:

Comments
  • 1 Komentarze
paulapolisz profile picture paulapolisz   
potrzebuje POMOCY pzretlumaczyc tekst an polski z angielskiego !!!
    Jun 09, 2015 @ 22:32