Čo je klub Polyglot?  • Bad translation? Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph) & Become VIP!
Vitajte v Polyglot klube, sociálna sieť výmeny jazykov
Polyglot Club spoločenstvá založené na týchto webových stránkach umožňujú učiť sa a precvičovať cudzie jazyky po celom svete. Členovia Polyglot klubu môžu zdieľať svoje znalosti a nápady týkajúce sa akéhokoľvek jazyka alebo kultúry, či už on-line ( Online Exchange ) alebo tvárou v tvár ( Offline Exchange ).
Polyglot Klub je otvorený pre všetkých bez ohľadu na vek, pohlavie, sociálno-ekonomické postavenie či jazykovú úroveň. Všetci používatelia, všetkých krajín a všetkých jazykov (vrátane regionálnych a menšinových jazykov) sa môžu interesovať.
Polyglot Club má tiež ohlasy v školách, jazykových ústavov a na vysokých školách.
Webová stránka Polyglot klubu môže byť použitá ako platforma všetkými študentmi jazykov, ktoré im umožnia uplatniť svoje teoretické vedomosti, slovom i písmom.
Všetky krajiny na svete a potenciálne všetky jazyky sú zastúpené. Táto stránka bola preložená do viac ako 80 jazykov a môže sa pochváliť s viac ako 400.000 členmi v 151 krajinách (od júna 2013).
Pridajte sa k nám, ak:
- sa chcete naučiť nový jazyk a vymeniť s oboma, domácimi a nedomácimi hovorcami, aby ste zlepšili svoje jazykové zručnosti.
- ste študent, emigrant alebo turista
- máte rád cudzie jazyky alebo jednoducho túžite objavovať nové kultúry, toto je miesto pre vás!
Polyglot Club vám umožní nájsť správny zápas praxe jazykovej výmeny .
Nájdete tu penpals podľa veku, pohlavia, polohy, koníčkov...
Zistite si informácie o cieľoch PolyglotClub
Zistite viac o 'PolyglotClub filozofii'
  • FAQ Author: vincentvincent profile picture Jun 16, 2013 @ 20:31

Related topics:

Comments
  • 0 Komentáre