Pomoc

Jaka jest filozofia PolyglotClub?Nasza filozofia Polyglot Klubu jest tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie wymian językowych i kulturowych poprzez aktywne uczestnictwo.

Wierzymy, że posłowie mogą stać się bardziej rozsądni uczące się języków obcych, a także lepsze jednostki, a także zabawy.
Naszym celem jest zapewnienie naszym posłom z najlepszych meczów partnerskie, wiedzy i kształcenia umiejętności, jak to możliwe.

Użytkownicy będą mieli wsparcie od całej PolyglotClub Wspólnoty, a także wiedzę z władzami w zakresie Glottology, kulturoznawstwa i Dydaktyki.
Co PolyglotClub Członkowie realizacji jest korzystne na wielu różnych poziomach.
Dlatego będziemy dążyć do zwiększenia umiejętności językowych PolyglotClub poselskich i znajomość obcych kultur.

Użytkownicy mają możliwość współpracy i poprawy.
W ten sposób myślenia, każdy Członek będzie cieszyć się robi wszystkie powyższe bez innej nagrody niż osobistego zadowolenia wynikającego z tych giełd.

Wreszcie PolyglotClub Członkowie mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej sieci na całym świecie dla wszystkich indywidualnych przedsięwzięć, kiedy zgodnym z Polityką PolyglotClub .
Sukces nie będą mierzone przez liczbę języków PolyglotClub Użytkownicy mogą mówić, ale doskonalenie każdego.

Aby to osiągnąć, PolyglotClub Członkowie muszą być wzorem, tak, aby wpoić podstawowe etyki i dobra wspólnego wszystkich uczestników PolyglotClub.

PolyglotClub prowadzą przede wszystkim interesy swoich członków.
Oznacza to, że będą gościć regularnie PolyglotClub zaplanowane Spotkania w dogodnych miejscach, w najlepszych możliwych warunkach.
Polyglot Klub stara się promować każdy indywidualny Zgromadzenia, niezależnie od ich osobistej porządku obrad lub korzyści.
Podobnie, każde Państwo Członkowskie aktywnie podnosić PolyglotClub i rozwoju wymiany między, jak wiele osób, jak to możliwe.
To dlatego PolyglotClub dumą uważam, że jest jednym z najlepszych istniejących stron internetowych promujących języków i kultur na całym świecie.

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All